Email

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♪♂☼Ł™Good©Bey™◄►®☻☻, 11/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrí deň chem sa opýtať prečo mi nechodia totazy o hre a kluče ku rôznim veciam napr rsb lf3 atd na email mam všetko povolene a nechodia mi neviem prečo prosím zrobte z tím dačo ďakujem ps- štve ma to že dakomu príde a mne nič a to sa nestalo 1 raz ale už asi 10 krát ďakujem
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    u jakého poskytovatele máš schránku? doporučuje se gmail.com, naopak problémy byly se seznam.cz, nebo centrum.cz

    chodí ti potvrzení o změně hesla a emailu?
     
  3. Crystal

    Crystal User

    pozri si ci nemas vypnute prijmanie newslatteru alebo ci to v maili nemas zaradene ako spam
     
  4. n nemam vypnutenewslatteru a de kuknem zeci to nemam v spame ??? a mam to na zozname
    ---------------------------------
    a nemam to v Koši som pozeral neviem v čom je chyba:(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/4/14
  5. Deň nekončí, dostane sa rada i na teba.
     
  6. teras si posielam na zmenu emailovej adresi a nic mi nechodi na stari email neviete preco omg
    ---------------------------
    mne to neprislo uz asi 20 krat co druhy dostali !!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/4/14
  7. Korben

    Korben User

    ♪♂☼Ł™Good©Bey™◄►®☻☻ Nepíš viac príspevkov pod seba ale použi možnosť upraviť príspevok.
    Ak si email nedostal tak môže byť tvoj email aj na black liste. Napíš si na podporu hry a požiadaj o preverenie či tvoj email nieje na black liste.
     
  8. Korben

    Korben User

    nie nedalo
     
  9. prečo m nechodi nič ked si chcem zmenit email ??
     
  10. Korben

    Korben User

  11. srry ok
    -------------------------------
    nemozeeme ist na skype a porozpravat sa tam ti vsetko povem ale mne nic nechodi na email absolutne nic neviem preco
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/4/14
  12. Korben

    Korben User

  13. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.