Email

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PanInkognito4342, 3/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den, ked viem svoj nick, ID a informacie o ucte ale nemozem sa dostat na ucet... mozem nejako zistit svoj email?
     
  2. baty77

    baty77 User

    Napiš na podporu... Tam ti pomůžou tento problém vyřešit...
     
  3. Napisal som tam aj nick aj ID aj server vsetko som ich tam o to rovno poprosil lebo uz 3 dni patram po tom emaily a oni si fakt nenajdu ani tu minutku aby mi pomohli, taketo skusenosti s "podporou" uz mam z minulosti...
    Jako ja fakt neviem co je natom take tazke proste som dlhsiu dobu nebol na ucte tak som zabudol email a heslo a oni mi to proste nenapisu aj keby neviem co...
     
  4. Sentiero

    Sentiero User

    PanInkognito4342 myslím, že na podpoře mají jiný věci na práci, než zjišťovat někomu heslo nebo e-mail od účtu. Jsou to přece základní informace k tvýmu účtu a máš si je pamatovat.

    A prošel jsi všechny emaily, které máš jestli ti na některý z nich třeba nepřišel odkaz na resetnutí hesla?
     
  5. Vsetko som presiel ale len tento jediny email neviem no..
    A k tej podpore ved maju na praci pomahat hracom a takata vec im fakt zabere minutku...
    Takze fakt neviem kde vidia taky velky problem
     
  6. Sentiero

    Sentiero User

    Myslím jestli jsi prošel všechny emailové adresy, které máš, jestli ti na některou z nich ten odkaz nepřišel.

    A taky ber v potaz, že než email dorazí tak to chvíli trvá...
     
  7. Presne viem ako si to myslel a nie ten email prisiel tam kde neviem to svoje prihlasovacie meno...
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Tak počkej, psal jsi, že víš svůj nick, ale nevíš e-mail a heslo.

    Tak jak teda?

    Pokud teda nevíš nick, tak zadej email
    http://cs.board.bigpoint.com/darkorbit/showpost.php?p=2388142&postcount=8


    P.S.
    Vrátila jsem se ke svému starému podpisu, tak doufám, že to všichni vezmou na vědomí :D
     
  9. Pirhlasovacie meno emailu, to neviem
    Zhrnmne si to:
    Viem:
    Svoje ID, nick od Darkorbit uctu
    Neviem: Svoje meno na email a svoje heslo na ucet DO
     
  10. Sentiero

    Sentiero User

    PanInkognito4342 Aha tak to jsem špatně pochopila, omlouvám se :)

    Pokud máš email např. u Gmailu tak si nech uživatelský jméno obnovit. Pak i heslo k DO
     
  11. Mam Azet, a to uzivatelske meno prave neviem...
     
  12. Sentiero

    Sentiero User

    Tak s tím ti asi nepomůžu. Jen zběžně jsem se tam dívala a je to podobně jak seznam, takže uživatelský jména se tam zřejmě neobnovují. Zkus se na to ale ještě raději podívat, kdyby náhodou..

    Z toho důvodu je lepší Gmail :)
     
  13. Ten email je strasne stary takze bol asi vymazany kedze som mal cez rok pauzu teraz som sa k DO vratil a neviem si nato spomenut a ziadna pomoc zo strany podpory... Iba ignoracia... Neviem ci im to je take tazke pomahat aj inych veci ako problem s platbami pretoze pritom boli strasne ochotni a teraz ked od nich chcem jeden email tak ani za boha sa neposnazia....
    Sorry za OT ale stve ma to ze sa ta podpora ani po tom case nezmenila....
     
  14. Korben

    Korben User

    baty77 Nie si moderátor , tak na podporu nikoho neposielaj.

    PanInkognito4342 Riešil si to v druhej téme ktorú si zmazal a za zmazanie témy do ktorej už písal moderátor , ti hrozí ban na fórum. PORIADNE si prečítaj Jak správně přispívat na forum

    Tu viac nieje čo riešiť.

    Edit. V jednej téme tvrdíš že nevieš meno na email a v druhej že bol email zmazaný. Neznážam ľudí ktorý zavádzajú.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.