Email

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Recyklator, 2/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Recyklator

    Recyklator User

    Zdravím, chci požádat o změnu emailu, někdo se mi ZÁHÁDNĚ dostal na Účet i na EMAIL a přišel jsem o účet na darkorbitu, podpora není absolutně schopná mi odpovědět, mohu dodat screeny, informace o platbě několik let zpátky, svůj big, IP adresu, dřívější nicky prostě vše
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Kradene ucty se resi pres policii a hlavne se vubec nevraci. Pokud to oznamis na policii,tak ta nasledne kontaktuje BP a ucet bude zablokovan.

    Jina cesta neni.
     
  3. Recyklator

    Recyklator User

    A nešlo by jen změnit email na původní ?
    Kontaktný obrázok zmazaný
    Nechci přijít o účet do které jsem investoval tisíce korun, jen proto, že se mi někdo dostane na email
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/8/14
  4. Korben

    Korben User

    Recyklator bohužiaľ neišlo. Inak je zakázané na fóre udávať kontaktné údaje, potom sa ani nečudujem že si prišiel o účet. Na email sa ti nikto nemôže dostať a ak sa ti tam niekto dostal, tak sa jedná o trestný čin a ten musí byť nahlásený na polícii.
     
  5. Recyklator

    Recyklator User

    Korben ale účet už stejně zpátky nedostanu
     
  6. Korben

    Korben User

  7. Recyklator

    Recyklator User

    Tak dobrý no, jednou se mi za několik let dostane někdo na email a já příjdu o účet do které jsem investoval 15,000-20,000 ,- To jste mi teda moc nepomohli...
     
  8. Korben

    Korben User

    Recyklator Tak tebe niekto vlezie na email, aj na účet a my to máme dať do poriadku ? Ako my máme vedieť že si sa nepokúsil účet predať , alebo niečo podobné a teraz ho chceš späť.
    Práve preto sa účty blokujú a práve preto že tam môže byť podozrenie s trestného činu sa to musí hlásiť na polícii.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.