EMP-01 - zničení ihned po použití

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -xghost-, 5/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -xghost-

    -xghost- User

    Nejsem si úplně jist sekcí, tak třeba zde. Jak je to s EMP pulzem? V poslední době jsem ho začal více používat (obvykle těsně před zničením) a hned se mi několikrát stalo, že jsem pulz použil (odečetl se a začal běžet cd) a vzápětí byl dozabit. Je možné, že po aplikování EMP ještě proletí nějaký ten laser, který už letí. Jinými slovy, je takové chování EMP v pořádku? Dík
     
  2. myslím si že pokud byl laser už vypálen tak doletí a poškodí to samý raketomet a rakety.. proto dávám emp kdyz mi dojde prvni konfa bojova tak abych jeste dal 2 salvy RSB v bojovy a pak prepnu na stitovou ...
     
  3. Ano je to tak,raketomet vypálený těsně před EMP,doletí a poškodí lod a když máš hodně málo,tak tě pochopitelně dorazí,proto se nevyplácí ho házet na poslední chvíli.
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -xghost- tohle už se na fóru jednou řešilo, v témě Nefungujici emp puls. EMP už vypálené střely nezruší, pokud byly vypáleny dřív než jsi použil EMP, tyto tě ještě mohou zasáhnout. Proto je lepší pro podobné případy házet EMP dříve než s poslední špetkou HP :)
     
  5. -xghost-

    -xghost- User

    To jsem čekal, ale chtěl jsem mít jistotu :) Dík, můžete uzavřít.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Považuji za zodpovězeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.