Epte ,BK , HaQ

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †«$ĈĦ€J№»†, 18/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Proč ,mohou tito hráči legálně ,opakovaně a beztrestně používat nepovoleně programy jako je ***** apod .,už mě to vytáčí řadu let a jelikož se proslíchájí kamardšofty s podporou hry sere mě to čím dál tím víc TO S TÍM SAKRA NEJSTE SCHOPNÍ NECO UDELAT ??? HNUS HNUS A JEN HNUS PRO NAS čESTNE HRAČE. GE 2

    ----------------------

    Celej tenhle bordel mi vlezte na záda koukněte např na hráče IMMORTAL 1:21 nesmrtelnost je toho už příliž fakt jsem znechucen kéž by celá tahle společnost krachla ........malá odměna za to jak serete na poctivou hru
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/1/18
  2. zdravim schejna byvali letec na GE2 Yodiak a souhlasím co jsi napsal dnes se neda normalne litat a natoz bojovat;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Warden

    Warden User

    †«$ĈĦ€J№»†: Jsi aktivní autor, tak bys měl vědět, že nemáš psát více příspěvků pod sebe. Dále bys měl vědět, že jmenovat tu nepovolené programy je též proti pravidlům. Také by ti mělo být jasné, že to co jsi napsal, nemá žádnou souvislost s technickými dotazy. Téma jsem přesunul do vhodnější sekce.

    Jinak k těm hráčům. Je potřeba natočit video a poslat důkazy na podporu. To že tu něco takového napíšeš, ničemu nepomůže a samo se to nevyřeší. Pokud to nepomohou řešit hráči, pak je to v současné době problém, neb jiný systém momentálně není. Z tvého postesku nemůže nikdo u BP posoudit, zda onen hráč používá něco nepovoleného nebo zda jenom nemáš dobrou výbavu nebo to neumíš hrát. Navíc jmenováním jakýchkoliv programů jen tu situaci zhoršuješ. Příště se zamysli než něco napíšeš.

    Jelikož tato diskuze k ničemu nebude, pokud hráč pro to není ochoten něco udělat, tak ji zamykám. Pokud chcete diskutovat o akci, použijte k tomu téma Diskusia: Akcia Dominancia.

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.