Event 2014 je opet zpet

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Belgam, 3/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Belgam

  Belgam Guest

  Ahoj vesmírní piloti.

  Čas nám stále utíká dopředu. Novinky, akce, zábavu a překvapení to vše můžete najít v naší hře. Tentokrát po vás nebudeme chtít aby jste zaparkovali svou loď v hangáru, naopak, hurá do vesmíru.  [​IMG]
  Po dohodě jsme se rozhodli uskutečnit opakování eventu, který si žádala spousta z Vás. Event proběhne na serverech Česko 1, Česko 2 a Česko 3. Moderátoři zdejšího fóra a chatu nasednou do policejních lodí a budou se prohánět po mapách uvedených serverů, vyjímečně bude povolen jejich odstřel - ovšem pouze za podmínek, že na to máte, jinak totiž můžete velice snadno skončit na základně Vy.


  Každý, kdo si připíše do deníku sestřel Admin Police Ship, obdrží po skončení eventu následující odměnu:
  30.000 uridia
  10.000 UCB-100

  Odměna se vyplácí pouze 1x jednomu hráči!


  Pozor! Nemyslete si, že sestřel APS bude tak snadný. Ano i my se budeme bránit, utíkat a také někoho z Vás pošleme na základnu. Pro vyrovnanější síly budou naše lodě používat pouze obyčejnou munici - to znamená žádná "bílá", RSB a nebudeme mít ani boostery. Nicméně miny, EMP, Hi-techy apod. ano. Tudíž to že nás někdo nakliknul první neznamená že tím má odměnu v kapse. Pamatujte že sestřel APS je otázkou týmové práce. Věříme, že si tento event užijete a že se společná zábava bude jen ku prospěchu nás všech.

  Pokud někoho tento event otravuje, klidně ho ignorujte, APS nebude útočit na loď, která se nebude zapojovat.

  Naše lodě se budou ve hře pohybovat v následujících termínech:

  CZ1 server: 12.9.2014
  CZ2 server: 13.9.2014
  CZ3 server: 14.9.2014

  Čas bude pro všechny servery stejný: od 14.00 do 21.00 hodin, hlavní nálet našich APS 18.00-20.00 hodin.

  P.S.: Jelikož i APS musí mít firemní příslušnost, byl pro tuto příležitost vytvořen klan, kterému můžete vyhlásit válku, abyste předešli případné újmě na cti.

  Zkratka/název: [Mods] Event Clan


  Hodně štěstí a lovu zdar, tým moderátorů CZ/SK!
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.