Event 2015 je opět zpět

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Gahan, 27/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Gahan

  Gahan Guest

  Ahoj vesmírní piloti.

  Čas nám stále utíká dopředu. Novinky, akce, zábavu a překvapení to vše můžete najít v naší hře. Tentokrát po vás nebudeme chtít aby jste zaparkovali svou loď v hangáru, naopak, hurá do vesmíru.
  [​IMG]
  Jako poděkování hráčům za jejich podporu jsme se rozhodli uskutečnit opakování eventu, který si žádala spousta z Vás. Event proběhne na serverech Česko 1, Česko 2 a Česko 3. Moderátoři zdejšího fóra a chatu nasednou do policejních lodí a budou se prohánět po mapách uvedených serverů, vyjímečně bude povolen jejich odstřel - ovšem pouze za podmínek, že na to máte, jinak totiž můžete velice snadno skončit na základně Vy.

  Každý, kdo si připíše do deníku sestřel
  Admin Police Ship, obdrží po skončení eventu následující odměnu:
  CPU maskování XL
  10.000 munice UCB-100 (bílá)

  Odměna se vyplácí pouze 1x jednomu hráči a bude vyplacena po skončení akce !

  Eventu se mohou zůčastnit pouze CZ/SK hráči , ostatní uživatelé jsou ze soutěže vyloučení a nemají nárok na odměnu . Hraci ,kteri byli potrestani za poruseni pravidel, take nemaji narok na odmenu.


  Pozor! Nemyslete si, že sestřel APS bude tak snadný. Ano i my se budeme bránit, utíkat a také někoho z Vás pošleme na základnu. Pro vyrovnanější síly budou naše lodě používat pouze obyčejnou munici - to znamená žádná "bílá", RSB a nebudeme mít ani boostery. Nicméně miny, EMP, Hi-techy apod. ano. Tudíž to že nás někdo nakliknul první neznamená že tím má odměnu v kapse. Pamatujte že sestřel APS je otázkou týmové práce. Věříme, že si tento event užijete a že se společná zábava bude jen ku prospěchu nás všech.

  Pokud někoho tento event otravuje, klidně ho ignorujte, APS nebude útočit na loď, která se nebude zapojovat.
  Naše lodě se budou ve hře pohybovat v následujících termínech:

  CZ1 server: odsunuto
  CZ2 server:
  odsunuto
  CZ3 server: odsunuto

  Čas bude pro všechny servery stejný: od 14:00 do 20:00 hodin - náhodně a příležitostně.


  P.S.: Jelikož i APS musí mít firemní příslušnost, byl pro tuto příležitost vytvořen klan, kterému můžete vyhlásit válku, abyste předešli případné újmě na cti.


  Zkratka/název: [Mods] Event Clan  Hodně štěstí a lovu zdar, tým moderátorů CZ/SK!
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 3/4/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.