Evropský týmový pohár 2016 - NÁBOR

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 15/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Noutrack

    Noutrack User

    Tady s Firefoxem souhlasím :) až na ten detail, že vědšina nezná hráče s např: cz3 nepozná cz1, cz2 atd tak vzniklo milion týmů..
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    To je pravda už samotný výběr týmů podle národností a hracích serverů byl poněkud nedomyšlený.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Dobrý den,měl bych dotaz,jestli jsou či nejsou zaměstanci firmy BP vyřazeni ze soutěže?
     
  4. Zdravím , neviete kedy budú zverejnené vyžrebované tými ?
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Ja jsem se přihlásil, proto že jsem hrál kdysi asi tak 5 -6 let v kuse, takže myslím že nějaké zkušenosti za tu doby bych mohl mít. Myslím, že důležíté je mít i dobré pc a připojení (to může hodně rozhodovat) a také např není špatné herní myš kde si nastavit emp a masky na spec. tlačítka. Boužel mě asi nevyberete když mám tento učet cca 2.měsíc. Ale ať už bude reprezentovat kdokoli tak hodně štěstí a neudělajte ostudu!!! :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Majkoo89

    Majkoo89 User

    Mohl bych poprosit o info kdo je do toho turnaje ?! Je den před turnajem a furt neni zverejneno kdo pujde...
     
  8. Irondrobe

    Irondrobe User

    me by tež zalimalo kdo pujde bo jsem už zaslech že jste uz vybrali tym ktery tam jde
     
  9. Jessie a kde to bude zverejnené kto reprezentuje Česko/Slovensko ? Alebo ako sa to dozvie dotyčný tým ?
     
    ☻[†]ρhλητδм☻ tohle ocenil(a).
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Dozvedel sa to tím, ktorý bol vybraný. Možno sa to bude aj zverejňovať na fóre ale o tom ja nerozhodujem.

    Každopádne, tím bol vybraný a mali by dostať emaily.
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  11. jestli je vybrán ten tým který svítí zelene -tým born+t7 hráči tak se na to rovnou můžem vykašlat to projedem jak nic s takovýma flaxami :(:mad: .............RIP...CZ1
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    °¤ßuRtOn¤°: :) Barvičky jsem v týmu dal já, když jsem zakládal příspěvek. Mám rád, když to vypadá pěkně. Pokud ale chceš, mohu to zase odbarvit. ;)

    P.S. T7 již je zakonzervována, takže členové toho týmu jsou všichni Borňáci.
     
  13. Jessie tak proč na Anglickém foru i na Německém foru mají hráče zveřejněné......?o_Oo_O
    TRIXT....OK nevěděl sem ;)
     
  14. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Viem, že sa vraj posielali emaily, predpokladám preto, že boli vybraný už hráči, ale neviem povedať 100% budeme si musiet počkať na upresnenie

    °¤ßuRtOn¤° pretože su na fóre aj vyššie sily ako som ja a nemám prístup ku všetkému a rozhoduje o tom vedenie nadomnou čo bude a čo nebude zverejnené.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Foяmi

    Foяmi User

    ¨˜”°»ТнεSтоям«°”˜¨ 164672444 CZ2
    ぼ»»»SpaceHunter«««™ 75747884 CZ2
    不»»»SpaceHunter«««™ 76182758 CZ2
    ™Nσuтяaςкᶠˡᵃᶢˢʰᶦᵖ 86010892 CZ3
    ΉΛĐΣS 68075976 CZ2
    ¨˜”°»TØMSØИ«°”˜¨ 62495453 CZ2
    нaρρy.нuиτєя.resρaωn 61413510 CZ2

    Tady to máš z druhé ruky.
     
  16. lepší by bylo kdyby tými bojovali mezi sebou a jeden tým vyherce ze serveru by šel do boje proti jinemu státu ;):)
     
    ™|Aegis|™|THC|™ tohle ocenil(a).
  17. Foяmi

    Foяmi User

    Problém je v tom, že všechny přihlášené týmy nebyly z jednoho serveru. Chtělo to prostě kvalifikační souboje mezi přihlášenými týmy.
     
  18. přesně tak to by bylo nejlepší ;):):D:D
     
  19. Tak keď už je tým vybratý tak chlapci nech sa vám darí a nech cz/sk komunitu nestrapnite :)
    Ps. Budem to sledovať :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.