Zpetná vazba Exkluzivní sleva!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem angelexit, 22/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. angelexit

    angelexit User

    Absolutní nehratelnost díky nabídce exkluzivní slevy na pitomost ve hre. i po zakoupení balícku xxl mi tato nabidka vyskakuje zas a znova, 99,49,25,12,5...€ není zanedbatelná castka a i tak BP mi znemoznuje hrat hru tak jak ma být. v branach pri kazde vlne, pri kazdem sestreleni NPC mi tato hlaska vyskoci tak abych nevidel minimapu. Uz takhle mi za 100 000 Uridia zrusili vyrobni haly, bez kompenzace (výrobní haly jsem rozsiroval za realne penize) a ted uz nenechaji hrace ani hrat, tahle hra jde do zádele.

    [​IMG]
    https://ctrlv.cz/Bqut
     
    Naposledy upraveno: 22/12/19
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    dotaz v tvém příspěvku nevidím žádný, chápu to tedy tak, že jsi ze sebe chtěl dostat frustraci z fungovaní hry. Rozumím tomu, že tě tyto věci zlobí, ono taky nejsi jediný, bohužel nemáme páky na to, abychom tohle ovlivnili či změnili. Minimapu si přesuň na jiné místo, můžeš zkusit vymazat paměť prohlížeče nebo použít jiný prohlížeč, jestli se situace změní. Protože pokud ti nabídka vyskakuje po každém sestřelení npc, tak to je už opravdu moc. Mně osobně se objeví "jen" po portnutní, nalogování a sestřelu. V této situaci ti nikterak více pomoci nedokážeme. Nabídky jsou lákadlem ze strany BP, je nepravděpodobné, že by se jejich fungování změnilo.

    Co se týče výrobních hal, pokrok hry ovlivňuje spoustu věcí ve hře a to, že jsme zbytečně vyhodili urko za nákup hal je bohužel jedna z nich. Nejsi jediný, mimo to takových situací bylo a v budoucnu ještě bude spousty. Souhlasím s tím, že ze strany BP by bylo vstřícným krokem, kdyby se kompenzace objevila, bohužel nestalo se tak.
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= User

    Neaktuální téma, uzavřeno, přesunuto do archivu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.