Návrhy EXPANZE

Diskuze na fóru 'Aktualizace a nápady' zahájená uživatelem Łïmïtlεşş, 15/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co si o návrhu Expanze myslíte?

  1. Návrh se mi líbí

    97.3%
  2. Návrh se mi nelíbí

    2.7%
  1. EXPANZE
    Jak už název akce napovídá, půjde o rozpínání firem na mapě EXP. Na mapě se nacházejí tři stanice, úkolem pilotů je spojit síly a bojovat proti ostatním pilotům nepřátelských firem. Za každou obsazenou stanici získá firma pro své piloty bonus,za obsazení všech stanic získají piloti obsazující firmy maximální bonus na mapě EXP. Každou hodinu se obsazení resetuje a firmy si musí znovu bonusy získat. Pro obsazení stanice nestačí být v zóně stanice, firma která obsazuje bude muset také zničit určité množství vetřelců a nepřátelských pilotů.

    Pro elitní piloty s levelem (17+,23+) bude přístupná nová meziserverová mapa. Jde o kombinovanou mapu s pve i pvp, s tím, že pvp boje jsou pouze mezi firmami. Nefungují zde klany, skupiny, některé cpu, zbraně a schopnosti lodí jsou deaktivované. Na mapě jsou tři skokové brány, každá firma má svou, se zónou neútočení. V určitém pásmu od zóny neútočení nezpůsobují nepřátelští piloti poškození, za předpokladu, že hráč v zóně neútočení není pod útokem.

    Grafický návrh stanic Expanze a úvodu ve hře
    [​IMG]

    Na mapě EXP je několik typů agresivních vetřelců, odměna za sestřel se dělí mezi všechny piloty, kteří způsobí poškození. Sestřely vetřelců do obsazování, se přičítají pouze jedné firmě, je tedy v zájmu pilotů si k vetřelcům nepustit nepřátelskou firmu. Pokud jedna firma způsobí více jak 50% poškození vetřelci, kterého ničí jiná firma, sestřel se nebude firmám počítat.

    Každý pilot má k dispozici firemní úkoly podle obsazování stanic, v závislosti na počtu obsazovaných stanic se mění i obtížnost úkolů.

    Pro obsazování stanic bude muset firma spolupracovat, na své by si měl přijít každý pilot, protože je třeba, aby část firmy lovila nepřátelské piloty, část sestřelovala vetřelce a další část obsazovala stanici. Firma která dřív splní podmínky obsazování, získá firemní stanici na jednu hodinu,ale s tím, že jej může nepřátelská firma kdykoliv vyresetovat splněním dodatečných úkolů. Pokud firma získala stanici, obdrží celá firma speciální bonus na mapě EXP. Bonus bude trvat maximálně po dobu obsazení stanic.

    Bonusy pro firmu na mapě EXP se zabranou stanicí
    1 stanice= +50% k získaným BZ na mapě EXP
    2 stanice= +100% k získané cti a BZ na mapě EXP
    3 stanice= 3x větší odměna z NPC, 5x větší odměna z nepřátelských lodí

    Grafický návrh vetřelců Expanze pro level 23+
    [​IMG]

    Deaktivované cpu, zbraně a schopnosti
    Maskování/ Schopnost Ultramask
    Pokládání min/ Smartbomby / Hitech způsobující poškození
    PET a Kamikaze

    Pro piloty, kteří mají za sebou 250 a více obsazených stanic na mapě EXP, má firma připravenou speciální loď, která má dvě nové speciální schopnosti. Jednou ze schopností je radar, tato schopnost zobrazuje nepřátelské piloty na mini mapě. Druhá schopnost je volitelná, ke zvolení jsou speciální schopnosti ostatních lodí.

    Grafický návrh firemní lodě Expanze

    [​IMG]

    Závěr návrhu
    Návrh se může časem trochu pozměnit, nepůjde ale o nějaké výrazné změny. Základní myšlenka je podpořit firemní spolupráci, dát všem pilotům stejné možnosti a chuť bojovat za vlastní firmu . Odměny se mohou zdát příliš vysoké, je to proto, že není možné odhadnout jaká by byla účast hráčů. V každém případě, by se mělo zúčastnění akce vyplatit aby by zájem hráčů co největší.

    Pozitiva návrhu

    Firemní spolupráce, nemožnost napadání vlastní firmy, event pro pve i pvp hráče, event pro slabší i silnější hráče, firemní odměny, zvýšení aktivity hráčů atd.

    Negativa návrhu

    Složitost a technické provedení.



    Děkuji za přečtení, Vaše hlasování v anketě a názory v diskuzi.​
     
    Naposledy upraveno: 15/3/19
  2. Já jsem pro, konečně by to dalo ten správný rozměr orbitě a také jak píšeš,hlavně ta firemní spolupráce :).
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mně sa ta firemní spolupráce velmi líbí. Rozhodně sem za.
    Łïmïtlεşş velké plus. Velice a moc dobře propracovaný návrh.
     
  4. V tuto chvíli tam máš 8 hlasů, je to bída. Alespoň vidíš, jak je DO zkažené, protože hráči z multiklanů ti tam hlas nedají. Velká pochvala za zpracování návrhu a obrázků.
    A dobře víš, aby se tím vůbec někdo zabýval, jsou zapotřebí stovky hlasů.
     
  5. Nezáleží na tom kolik má návrh hlasů ani zobrazení :). Neočekávám, že by tu diskutovali stovky lidí a většina hlasovala. Proto jsem také návrh tolik osekal, zbytečně by tu bylo moc textů i obrázků. Jestli myšlenka návrhu za něco bude stát, tak se dostane k těm správným lidem. A když ne, tak na tom stejně prdlajs záleží :D.
     
  6. Je dobrej nápad.
     
  7. Tak dva a půl roku nic. Ještě stále doufáš? Dneska jsem hrál asi nejdéle za den, za poslední 3 roky. Dvě hodiny na tesťáku. Už to fakt nepotřebuji a nebaví mě to.