Extra energie zdarma

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »OLDBOY«, 19/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Mám dotaz, jestli tato funkce, už někomu funguje. Me to pořád píše, že žádný video není k dispozici, že to mám zkusit později. Reklamu nemám blokovanou.
     
  2. Drift1

    Drift1 User

    Mě to funguje ale ne vždy...záleží na tom zda mají reklamu i k dispozici ale není to žádná výhra...za shlédnutí videa kde ztratíš cca minutu času dostaneš 1 GG zdarma a další video je dostupné zpravidla po 5 minutách i po hodině...
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    »OLDBOY«: Já jsem na tom stejně, ještě jsem nikdy mematrefil na chvíli, kdyby byla nějaká reklama k dispozici. Zatím i já mám pořád info, abych to zkusil později.
     
  4. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    1 ee zdarma? Uf, tak to nic, to zkoušet nebudu... to za to nestojí. Cekal jsem tak 10 ee, že by mohli dát, ale spletl jsem se. Ale co, hraju onlinovku od BP, tak to se dalo čekat... ble.
     
    XxMajoxX tohle ocenil(a).
  5. Gelda

    Gelda User

    Tohle jsem se snažil vyřešit s Korbenem v Diskusi na téma Skylab. Korben mi nakonec laskavě dal odpověď že reklamy nejsou a nebudou dokud je nespustí. Údajně na německých serverech fungují což je pochopitelné od německého provozovatele hry který takto zprostředkovává německé reklamy.

    Taková je tedy odpověď která se mi nakonec podařila dopátrat.
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/diskuze-k-tematu-faq-skylab.16825/page-7#post-817634
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Duplicitni tema,
    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.