Extra vybava

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem {SH}•PyЯΛMiDuS*β_SVK, 10/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den, prave som si kupila novu lod aegis, menim vybavu a neda sami vobec nic vlozit do extra, vzdy mi vypise ze chyba, tento predmet nemozes vlozit do tohto slotu, a nehram to prvy den tak viem co tam mozem dat a co nie .. uz som restartla hru, prehliadac, pocitac, vycistila cclinerom a nic .. nejde to .. vietemi poradit? ma trosku nahnevalo ze s i clovek kupi dost drahu lod a nemoe ju pouzivat.. Dakujem
     
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ak vlastnis viac hangarov a ine lode,tak chod na kazdu z nich a daj zmazat aktualnu konfiguraciu u oboch konfiguracii vsetkych lodi..Potom chod relog a skus to zas,daj vediet,ci to uz ide.
     
  3. Nic, skusila som nejde to :mad: :( mam vymazane vsetky koniguracie a nic .. len bordel v hangari .. :( :(
     
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    No obcas sa to stava.na starom fore som radil toto aj ostatnym a pomohlo to.Skus este raz zmazat vsetky konfiguracie,aj ked ti ukazuje,ze tam nic neni,i tak daj zmazat a obe u kazdej lodi.Potom pri vypnutom prehliadaci vycisti docasnu pamat a cookies pomocou cleanera,pripadne potom daj restart PC a po prihlaseni do hry vyskusaj vlozit vybavu do lode.Pripadne moderatori budu potrebovat tvoje ID,ak by to stale neslo.
     
  5. Noo, tak som vsetko spravila aki si poradil, a nic .. tak som postune otvarala vsetky prehliadace ktore mam a ani v jednom to neslo, nakoniec som dala sancu aj exploreru a div sa svete tam sa to podarilo :D :D asi nanho trosku zmenim nazor :D :D tak dakujem za rada uz to ide :D
     
  6. Korben

    Korben User

  7. Dala som zmazat aktualne konfiguracie na vsetkych lodiach .. je to zle ? lebo teda nechcelo sa mi to pojednom davat do inventara.. tak som to spravila takto ..
     
  8. Korben

    Korben User

    V tom prípade by ti to malo bez problémov ísť. Niekedy treba premazať cache prehliadača, inokedy stačí prekliknúť medzi hangárami.
     
  9. No robila som vsetko asi 3 krat.. ale nakoniec to slo :) dakujem za rady
     
  10. Korben

    Korben User

    Hlavne že ti to ide.;)

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.