failed = uzamčeno ? omlouvám se, ale :

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 30/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Belgame nevím, jak už to mám napsat
    na této IP adrese (78.45.208.226) od poskytovatele UPC, hraji jen já a jen darkorbit.
    neporušila jsem ničím nic a přesto mám "failed"
    pro vysvětlení : kompletním servisem mám na mysli výhody vyplývající z "balíčku" a z pravidel (součástí hry je i čet)
    na podporu jsem psala podle vzoru ( + IP adresa, ID číslo atd.),opakovaně mi přišlo totéž ( viz výše)
    "neoprávněným banem jsem měla na mysli nedávnou situaci na mnoha účtech, kdy BP přiznal svůj omyl (tolik k varování : "... pozor na svoje výroky" )
    nikoho nenapadám, nikomu nenadávám, jen si připadám bezmocná a nikde rady ani pomoci, neřku-li nápravy
    prostě nemám čet . . . . .
     
  2. Korben

    Korben User

    **rozárka** Tento ban nemáme ako overiť ,tak to neriešime a na chat nejestvuje žiadny balíček ktorý by sa dal v hre kúpiť. Ak investuješ do niečoho peniaze, tak je presne špecifikované čo obdržíš a niekde sa nenachádza chat.

    Tak že akékoľvek písanie je zbytočné a ako už napísal kolega, tak jediná možnosť je zmena IP adresy.
    Jednoducho ti nemáme ako pomôcť.
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Takze mi dej cisla ticketu a uvidime kde je pravda.
     
  4. Fwd: chat [Ticket#2014013010007686]
    co jsem našla posílám, snad to je ono
    chat [Ticket#2014012910010666]
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Promin,ale tyto cisla ticketu nejsou k nalezeni,ale zrejme to je proto ze spamujes ve velkem an podporu a tve emaily padaji do spamu. A nebo je to tim ze pises na jinou podporu hry nez mas a to ti nikdo neodpovi. Ale nejspis tomu je tak, takze si to res na podpore kam pises, na ceskou urcite nepises.


    Jinak jak uz bylo receno, s timto banem ti nikdo nepomuze a ban je trvaly bez moznosti zruseni.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/1/14
  6. pakliže píšu špatně (píšu tam,co minule), můžete mi prosím dát konkrétní email, kam napsat ? děkuji

    včera jsem prosila o email - dáte mi ho, prosím ?
    děkuji
     
    Naposledy upraveno: 31/1/14
  7. Big_Bass

    Big_Bass User

    Se mnou komunikovala podpora po odeslání formuláře, ke kterému se dostaneš spolehlivěji přes tlačítko [?] (vedle tlačítka logout vpravo nahoře, po přihlášení na jakékoli stránce DO kromě herního klienta) a dále přes odkaz ve větě "...naši Podporu". E-mailovou adresu podpory zjistíš z automatické odpovědi (měla by být "customercontact@bigpoint.com"), ve které se mj. píše abys jim poslal E-mail, pokud nedostaneš odpověď během několika prac. dnů. Je přiložen i postup se seznamem údajů, které podpora potřebuje pro snadné vyřízení.
     
  8. Logan

    Logan User

    Autorka sa uz viac neozvala, dana vec jej bola myslim si podrobne vysvetlena a boli jej poskytnute aj kontakty na CZ/SK podporu.

    Na fore jej s tymto problemom nikto nepomoze, pretoze bany tohto typu nemame ako preverit.

    Z tohto dovodu temu uzatvaram.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.