fakt to nejde ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem whiskey21, 1/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. whiskey21

    whiskey21 User

    Vážení admini , vážení hráči . Ještě před začátkem září jsem věřil tomu ,že snad skoro všichni z top 300 hrají fér a svou hodnost mají zaslouženě vypracovanou .Do doby než jsem vstoupil do jedné aliance , nejmenovaných klanů . Kde jsem se od nejmenovaných hráčů dozvěděl že používají programy .. jejich argumenty typu ''jak myslíš ,že jsem tam , kde jsem''mě natolik vyprovokovali , že jsem už takřka přestal skoro hrát . Protože platit a tvrdě dřít je už pasé i v téhle hře . Dobře proč zrovna tenhle název tématu .. zašel jsem po dlouhé době na tsko kde ta aliance je . a Ti nejmenování hráči si stěžovali že jim na test serveru nešel jejich oblíbený program ..
    Takže na test'áku to jde zastavit a na normálních serverech to nejde ? rád bych k tomuto slyšel vyjádření . Jelikož se mi opravdu zdá , že BP nemá žádný zájem ze serverů vymýtit tyto hráče ,ba naopak jim stále k tomu dává možnost .. nejvíce mě zarazilo ,že právě hráči z topky používají programy , nebo na těch účtech hraje několik lidí ..

    ted' fakt nechci slyšet že BP má na tyto hráče nějaký program apod. když jim to nešlo tam , proč by jim to mělo jít na normálních severech ? Je tohle vážně fér vůči platícím hráčům ? Když jdu do obchodu a něco zaplatím , tak bych byl asi taky *** ,že ten co to počoruje není potrestán a odejde si se zbožím ...to by pak mohl dělat takhle každý .

    byl bych rád kdyby i ostatní slušní hráči napsali , že někdo říkal jak používá program . Samozřejmě nedávat žádné nicky atd .. jen at' se vidí kolik lidí tuhle hru ''***'' a posílá ke dnu

    díky ,že mi ten příspěvek zas nesmažete !!!!!!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/11/18
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    Třeba proto že na tesťáku je jiný build než na normálních serverech. Jestli je tedy celá tvoje teorie založena jen na tomto faktu, tak bohužel je špatná.
    Jinak diskuze o *** userech na fóru vést nebudeme, a vzájemné obviňování tu také tolerovat nebudeme. O řešení podpůrných programů jsou informace v oficiálních oznámeních, tak prosím se na to odkažte. Jinak za ty vulgarity uděleny body, tu je fórum hry ne chlév.

    Uzavřeno.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.