Falcon v Low mape

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem [♥]SPΔCΣ_KIИG[♥]☆, 1/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrí den dnes som si isiel na zopár falconov do skupinovky (Low Gate) sundal som si tam 2 falcoov ak som si sundal 3-tieho tak mi nedalo odmemu (5 000 U) čo je dosť preto sem píšem falcona som dorazil aj mi to napisalo že misia splnená vyhodilo ma to už aj zo skupinovky na 2-1 ale Urko nikde !
     
  2. Kenny

    Kenny User

    Nezabila ho kamikadze ?
     
  3. veť jj ale čo je natim ? nemal by byť taki BUG nech ho bigpoint opravi
     
  4. SauronL

    SauronL User

    Jde o to že kamikaze není určena na NPC ale na lidi - občas se stane že když použiješ kamikazi a nepřítele s tím zabiješ, tak se prostě "vypaří" a nedají ti odměnu. Zřejmě se ti to stalo . BP ti žádné urko nevrátí - je to tvůj vlastní problém . Příště ho raději doraž lasery;)
     
  5. Korben

    Korben User

    [♥]SPΔCΣ_KIИG[♥]☆ Odpoveď si dostal od spoluhráča, ja len doplním že tento problém je tu už strašne dlho a už mnoho krát sme na to upozorňovali. Jednoducho NPC treba doraziť vždy s loďou.
     
  6. hmm človek si pošle do hry prachy kupi si premko a eše ho to nazlostí :D a ak je ta kamka na lode tak ak pustim kami niekedy sa mi tieš bugne alebo to proste netrafi ešte ste spravili to nove rolišenie tu lištu tak teraz vôbec.. prečo vlasne pridavate tie novinky veť ich nikto nechce a poznam ľudi čo kvoli tomu prestali hrať :) škoda no
     
    Naposledy upraveno: 1/5/14
  7. Korben

    Korben User

    [♥]SPΔCΣ_KIИG[♥]☆ Za svoje peniaze si dostal to čo si požadoval. Kamikaze a podobné si nekupuješ.
    Ďalej, my novinky nepridávame , toto je fórum k hre a my sme len moderátori pre fórum a to že nikto nechce novinky nemôžeš tvrdiť. Stačí si pozrieť návrhy od hráčov. Nikdy podľa seba neposudzuj situáciu v ktorej sa nachádza milión hráčov. Túto hru nehráš len ty.;)

    Inak ja poznám ľudí čo hrajú stále a hrajú práve preto že je v hre niečo nové. Ak by sa nič nevyvíjalo , tak by sme ešte v jaskyni kreslili po stenách.;):D
     
  8. a možno by nam bolo lepšie :) ja by som vam dal navrch že dajte otvorte server original na DarkOrbit lebo su tie privaty ale to už nieto o tom otvorte server kde budu len lf-3,BO2,lode obyčajne a nie tie spirhetki čo chceš zaloviť poriade na pvp ani nemožeš bo každý ma spirhetku a nezabojuješ si ako v rokoch 2010-2011 nikdy nezabudnem na tie zlaté chveli do žiadne lagy perfektne boje... :) je to na bigpointu počitam maximalne rok a ta hra ma prestane baviť :D nič no možete uzavrieť už tuto temu diki za radu
     
    tomixon tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    Bol tu server na ktorom neboli všetky novinky a to bol server CZ3 , ale aj tam časom začali hráči vypisovať a žiadať veci ktoré boli aj na iných serveroch , tak že milión hráčov = milión názorov.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.