Oznámení FAQ k charitativní události

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Aure, 10/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Aure

  Aure Guest

  Drazí hráči hry DarkOrbit,

  V časech nouze Bigpoint, coby mezinárodní společnost zaměstnávající lidi z celého světa, často spolupracoval s charitativními organizacemi ve snaze pomoci potřebným.

  V poslední době se jeden problém stal natolik viditelným a závažným vzhledem ke svému rozsahu, že jej nelze ignorovat:

  Podle statistik organizace UNHCR bylo během roku 2014 v důsledku perzekuce, konfliktu, obecného násilí nebo porušování lidských práv přinuceno opustit své domovy na 59,5 milionů lidí. [Zdroj: UNHCR – globální trendy 2014 http://www.unhcr.org/556725e69.html]

  Tito lidé se vydávají na dlouhé strastiplné cesty, často jen s tím nejnutnějším vybavením a pod ohromným stresem. Ačkoli není v naší moci změnit okolnosti, které je vyhnali z jejich domovů, můžeme jim alespoň pomoci získat adekvátní ubytování, stravu a ošacení.

  Proto jsme se rozhodli podpořit organizaci United Nations High Commission for Refugees (http://www.unhcr-centraleurope.org/cz/).

  „UNHCR ve střední Evropě usiluje o to, aby žadatelé o azyl měli přístup na území, aby azylové řízení bylo spravedlivé a efektivní a aby uprchlíci pobývali v přijatelných podmínkách. UNHCR rovněž prosazuje účinnou integraci azylantů do společnosti hostitelské země, případně jejich přesídlení, pokud nemohou zůstat v zemi, kde poprvé požádali o azyl. V souladu se svým mandátem se UNHCR aktivně podílí na mapování problematiky osob bez státní příslušnosti v regionu a na jejich ochraně. Prosazuje schvalování a posilování odpovídajících národních právních rámců, které řeší problém a snižují počet lidí bez státní příslušnosti. Cílem UNHCR je zajistit, aby ve všech jeho programech pomoci a ochrany byly v centru rozhodování vždy právě tito lidé.“ [Zdroj: UNHCR: Co všechno děláme – http://www.unhcr-centraleurope.org/cz/co-vsechno-delame.html]


  Jménem týmu DarkOrbit vás tímto žádáme, abyste nás v naší snaze podpořili. Náš tým vytvořil design letounu „Beacon“, aby pomohl všem uprchlíkům po celém světě bez ohledu na původ, náboženské vyznání či důvod opuštění domova.

  Bližší informace o možnostech podpory organizace UNHCR najdete na jejích webových stránkách.

  Časté dotazy
  Tato charitativní akce bude probíhat od úterý, 15. září 12:00 do středy, 30. září 24:00 2015. (místní čas v Hamburku UTC+2)
  Tento zářivý letoun (prodávaný jako jeden kus, nebo sada desíti letounů) nemá žádný vliv na hratelnost a neposkytuje žádné bonusy nebo postihy.
  Design Beacon lze zakoupit pouze přímo, přičemž si můžete zakoupit buď jeden kus, nebo sadu desíti kusů.
  Design funguje v 2D i 3D režimu.
  Všechny výdělky z této akce – včetně námi hrazených poplatků za převody a bankovních poplatků – poputují přímo na konto UNHCR.

  Budeme vás průběžně informovat!

  Váš DarkOrbit tým
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 14/9/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku