FAQ - Vesmírný pohár 2021 a žebříček Black Light

Diskuze na fóru 'Časté dotazy (akce)' zahájená uživatelem Forkys, 9/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Forkys

  Forkys User

  Vesmírný pohár 2021 a žebříček Black Light

  DO_marketing_spacecup202106.jpg
  Vesmírný pohár 2021


  Obecné informace
  Začíná fotbalová sezóna! Rozpoutej chaos, přines Spaceball zpátky k bráně své firmy a staň se nejlepším střelcem v nových lodních designech Firestar, Starscream, Celestial, Sunstorm a Maelstrom Orcus! Kup si na tuhle akci bitevní permanentku a zajisti si nový nestabilní modul řady XOF01, který u podporovaných lodí zvyšuje šance!

  Od 10. června do 11. července chystáme ve hře DarkOrbit akci Vesmírný fotbal, a to u příležitosti Mistrovství Evropy ve fotbale 2021. Na mapách 4-1 až 4-4 se začnou objevovat referee-boti, dále se objeví spaceballový režim Chaosu, skupinově orientovaná munice, akční úkoly, cíle bitevní permanentky a odměny za klíče bitevní permanentky.

  K dispozici je rovněž další žebříček Věčný Black Light, který však není platný po celou dobu trvání akce:
  • 1. série probíhá od 10. do 16. 6.
  • 2. série probíhá od 17. do 23. 6.

  Důležité upozornění: Pokud hraješ na serveru PvE, dojde při vstupu na mapu 4-4 k automatickému přepnutí do režimu PvP!  Binární referee-***
  Binární referee-boti se budou objevovat na mapách 4-1, 4-2, 4-3, 4-4. S určitou šancí z nich po zabití může vypadnout munice z červených karet (RC-100). Nezapomeň, že na ně musíš střílet fotbalovou municí (CBO-100)!
  Po zabití z binárního referee-bota vypadne balíček s odměnou (všechny předměty jsou vydávány v různém množství, proto nejsou v tabulce uvedeny):


  PředmětyŠance
  RC-10015,00 %
  Emotikon cizácké zasněné oči10,00 %
  Emotikon cizák slzí smíchy10,00 %
  Emotikon cizácká pohoda10,00 %
  Rozprašovač zákaz vstupu10,00 %
  Rozprašovač otázka10,00 %
  Rozprašovač K. O.10,00 %
  Šrot5,00 %
  CC-A1,00 %
  CC-B1,00 %
  CC-C1,00 %
  CC-D1,00 %
  CC-E1,00 %
  CC-F1,00 %
  CC-G1,00 %
  CC-H1,00 %
  CBO-10012,00 %
  Vesmírný fotbal
  Vesmírný fotbal dostane fotbalovou podobu a v podstatě bude fungovat jako běžná spaceballová akce, ovšem se dvěma výjimkami: toulavými fotbalovými piráty a extra PvP bonusem.
  Toulaví piráti
  • Během zápasu vesmírného fotbalu se každých 10 minut na náhodném místě na mapě 4-4 objeví skupina 11 pirátů.
  • Skupina se skládá z následujících pirátských NPC:
   • 1x Battleray
   • 2x Saboteur
   • 2x Barracuda
   • 2x Annihilator
   • 4x Interceptor
  • Než se objeví další skupina, bude nutné zlikvidovat celou předchozí skupinu.
  • Battleray si zachová své původní schopnosti, díky nimž je nepřemožitelný, pokud na něj střílí více než 3 hráči.


  Extra PvP bonus
  • Každá likvidace PvP na mapě 4-4 během zápasu vesmírného fotbalu bude odměněna dvojnásobkem běžné odměny.


  Fotbaloví Lordakia
  Lordakia (pouze běžní, ne ostatní vetřelci ze stejné rodiny) získají nový vzhled v souladu s celkovým motivem fotbalu, který je však pouze vizuální a neovlivňuje žádné jejich hodnoty.


  Chaotické boxy
  Když firma vstřelí gól, budou kromě běžného spaceballového nákladu k dispozici rovněž chaotické boxy. Ty budou viditelné skórujícímu hráči a rovněž 9 dalším hráčům ze stejné společnosti, kteří „spaceball“ dostali nejdál. Zviditelní se okamžikem vypadnutí, a to bez jakéhokoliv prodlení. S každým vstřeleným gólem během chaotického režimu ve spaceballu dojde k vypadnutí 10 chaotických boxů.
  Chaotické boxy lze sbírat okamžitě, aniž by bylo nutné odpočítávat dobu na jejich vyzvednutí.
  Z boxů lze získat spoustu drahocenných předmětů:


  PředmětyŠance
  15 000x uridium3,00 %
  1 500x uridium15,00 %
  1x laser LF4-PD1,00 %
  450x extra energie5,00 %
  30x extra energie10,00 %
  3x indoktrinační olej10,00 %
  30 000x RSB-752,00 %
  800x RSB-7512,0 %
  100 000x UCB-1003,00 %
  1 000x UCB-10024,00 %
  10x kupón ke skoku7,00 %
  40 000x CC-A1,00 %
  40 000x CC-B1,00 %
  40 000x CC-C1,00 %
  40 000x CC-D1,00 %
  40 000x CC-E1,00 %
  40 000x CC-F1,00 %
  40 000x CC-G1,00 %
  40 000x CC-H1,00 %
  Nová munice z červených karet: RC-100 (speciální munice)
  Zastav své soupeře červenou kartou! Ty s určitou šancí mohou vypadnout z referee-botů a jsou tak účinné, že zmrazí prostor kolem lodi a na 3 sekundy ji znehybní.
  • Trvání: Zmrazí cíl na 3 sekundy
  • Cooldown: 120 sekund
  • EMP ruší mrazivý efekt
  • ISH-01 zlikviduje projektil blížící se k cíli
  • Schopnosti lodě jsou použitelné i během mrazivého efektu


  Munice země
  K dispozici je 8 typů munice, z nichž každá reprezentuje jednu skupinu Mistrovství Evropy. Všech 8 typů munice bude dostupných v obchodě, a to až do skončení akce:
  • CC-A
  • CC-B
  • CC-C
  • CC-D
  • CC-E
  • CC-F
  • CC-G
  • CC-H
  Na konci Mistrovství Evropy se poškození dané munice v PvE zvýší v závislosti na výkonu skupiny. Síla munice bude x1 a dále bude navyšována podle toho, jak daleko se země z jednotlivých skupin dostanou. Síla bude navýšena pouze v režimu PvE (poškození v PvP bude vždy na hodnotě x4).


  Příklad:
  1. Ve skupině A postoupí země 1 a země 2 do osmifinále.
  2. V osmifinále země 1 vyhraje a země 2 prohraje.
  3. Síla munice skupiny A se dosažením čtvrtfinále zvyšuje z x1 na x4.
  4. Pokud země 1 vyhraje ve čtvrtfinále a dostane se do semifinále, síla munice skupiny A se znovu navýší, a to z x4 na x5.
  Pokud obě země ze skupiny postoupí do vyřazovacích kol, síla munice se nezdvojuje. Pokud tedy obě země (země 1 a země 2) vyhrají v osmifinále, síla munice skupiny se navýší pouze z x1 na x4.
  Pořízením munice země si tak vlastně „sázíš“ na vítězný tým.


  Nové lodní designy pro Orcus
  V rámci akce bude k dispozici 5 nových lodních designů, které lze získat skrze platbu:
  • Firestar Orcus
  • Starscream Orcus
  • Celestial Orcus
  • Maelstrom Orcus
  • Sunstorm Orcus
  Tyto nové lodní designy jsou vybavené 2 efekty:
  1. Efekt vítězství: pokud společnost hráče vyhraje ve spaceballovém režimu chaosu, bude daný efekt po následující hodinu zobrazen na lodním designu.
  2. Efekt běsnění: aktivuje se, pokud hráč dosáhne 15 zabití v řadě bez vlastního úmrtí či odhlášení.
   1. Efekt trvá 15 minut. Pokud hráč během trvání efektu dosáhne 16. zabití v řadě, bude časový limit opětovně nastaven na 15 minut.
   2. Pokud hráč během trvání efektu běsnění zemře nebo se odhlásí, bude efekt odebrán.


  Nové nestabilní moduly: řada XOF01
  Jako odměny za klíče bitevní permanentky budou rozdávány následující moduly:
  ModulTřídaModifikátorLoď
  HP-XOF01

  hp-xof01.gif
  ZBMinimálně 4–8 %, s nízkou šancí 25–32 %Defcom, Liberator, Piranha, Nostromo, Vengeance, Bigboy, Goliath, Citadel, Aegis, Spearhead, V-Adept, V-Corsair, V-Lightning, G-Enforcer, V-Revenge, G-Bastion, V-Avenger, G-Veteran, G-Exalted, Solace, Diminisher, Spectrum, Sentinel, Venom, G-Ignite, G-Kick, G-Referee, G-Goal, Pusat, G-Surgeon, G-Saturn, G-Centaur, BB-Solemn, S-Veteran, A-Veteran, C-Veteran, S-Elite, A-Elite, C-Elite, G-Vanquisher, G-Sovereign, G-Peacemaker, N-Diplomat, N-Envoy, N-Ambassador, G-Champion, Tartarus, Mimesis, Goliath-X, Yamato Ronin, Defcom Raven, Cyborg, Hammerclaw, Centurion, Hecate, Disruptor, Berserker, Zephyr, Solaris, Keres, Retiarus, Orcus, Holo
  DMG-XOF01

  dmg-xof01.gif
  Související s poškozenímMinimálně 4–8 %, s nízkou šancí 13–21 %Defcom, Liberator, Piranha, Nostromo, Vengeance, Bigboy, Goliath, Citadel, Aegis, Spearhead, V-Adept, V-Corsair, V-Lightning, G-Enforcer, V-Revenge, G-Bastion, V-Avenger, G-Veteran, G-Exalted, Solace, Diminisher, Spectrum, Sentinel, Venom, G-Ignite, G-Kick, G-Referee, G-Goal, Pusat, G-Surgeon, G-Saturn, G-Centaur, BB-Solemn, S-Veteran, A-Veteran, C-Veteran, S-Elite, A-Elite, C-Elite, G-Vanquisher, G-Sovereign, G-Peacemaker, N-Diplomat, N-Envoy, N-Ambassador, G-Champion, Tartarus, Mimesis, Goliath-X, Yamato Ronin, Defcom Raven, Cyborg, Hammerclaw, Centurion, Hecate, Disruptor, Berserker, Zephyr, Solaris, Keres, Retiarus, Orcus, Holo
  SHD-XOF01

  shd-xof01.gif
  ŠtítMinimálně 4–8 %, s nízkou šancí 12–20 %Defcom, Liberator, Piranha, Nostromo, Vengeance, Bigboy, Goliath, Citadel, Aegis, Spearhead, V-Adept, V-Corsair, V-Lightning, G-Enforcer, V-Revenge, G-Bastion, V-Avenger, G-Veteran, G-Exalted, Solace, Diminisher, Spectrum, Sentinel, Venom, G-Ignite, G-Kick, G-Referee, G-Goal, Pusat, G-Surgeon, G-Saturn, G-Centaur, BB-Solemn, S-Veteran, A-Veteran, C-Veteran, S-Elite, A-Elite, C-Elite, G-Vanquisher, G-Sovereign, G-Peacemaker, N-Diplomat, N-Envoy, N-Ambassador, G-Champion, Tartarus, Mimesis, Goliath-X, Yamato Ronin, Defcom Raven, Cyborg, Hammerclaw, Centurion, Hecate, Disruptor, Berserker, Zephyr, Solaris, Keres, Retiarus, Orcus, Holo
  SPC-XOF01

  spc-xof01.gif
  Související se speciálnímMinimálně 4–8 %, s nízkou šancí 12–20 %Defcom, Liberator, Piranha, Nostromo, Vengeance, Bigboy, Goliath, Citadel, Aegis, Spearhead, V-Adept, V-Corsair, V-Lightning, G-Enforcer, V-Revenge, G-Bastion, V-Avenger, G-Veteran, G-Exalted, Solace, Diminisher, Spectrum, Sentinel, Venom, G-Ignite, G-Kick, G-Referee, G-Goal, Pusat, G-Surgeon, G-Saturn, G-Centaur, BB-Solemn, S-Veteran, A-Veteran, C-Veteran, S-Elite, A-Elite, C-Elite, G-Vanquisher, G-Sovereign, G-Peacemaker, N-Diplomat, N-Envoy, N-Ambassador, G-Champion, Tartarus, Mimesis, Goliath-X, Yamato Ronin, Defcom Raven, Cyborg, Hammerclaw, Centurion, Hecate, Disruptor, Berserker, Zephyr, Solaris, Keres, Retiarus, Orcus, Holo
  Klíč bitevní permanentky
  Kromě výsluhy odměn přímo z jednotlivých cílů bitevní permanentky budeš rovněž sbírat klíče bitevní permanentky (KBP), které ti následně poslouží ke směně za odměny dle vlastního výběru v novém okně směny odměn bitevní permanentky.
  Přehled položek, které lze směnit:
  PředmětyPožadované klíče bitevní permanentkyLimit směny
  RC-100215
  DMG-XT10202
  SPC-XT10202
  HP-XT10202
  SHD-XT10202
  Firestar Cyborg51
  Starscream Cyborg51
  Celestial Cyborg51
  Maelstrom Cyborg51
  Sunstorm Cyborg81
  DMG-XOF0186
  SPC-XOF0186
  HP-XOF0186
  SHD-XOF0186
  75x SP-100X16
  25x IAC510
  15x indoktrinační olej510
  50x ABR110
  125x extra energie15
  4x klíč ke kořisti110
  3 000x RSB-75110
  4 500x UCB-100110
  2 000x PLT-3030110
  3 000x PLT-202115
  500x UBR-100110
  500x HSTRM-01110
  25x DCR-250110
  50x SR-5210
  1 000x Seprom110
  25x šrot110
  Boxy s kořistí bitevní permanentky
  S klíči bitevní permanentky můžeš rovněž odemknout boxy s kořistí bitevní permanentky, které se po dobu akce budou objevovat na mapách X-2 až X-8, bojových mapách, pirátských mapách. Otevírání boxů s kořistí bitevní permanentky může zabrat několik sekund, čím chceme zabránit náhodným ukliknutím.
  Z boxů lze získat spoustu drahocenných předmětů:
  PředmětyŠance
  1x DMG-XOF011,20 %
  1x SPC-XOF011,20 %
  1x HP-XOF011,20 %
  1x SHD-XOF011,20 %
  50x extra energie18,00 %
  5x logdisk18,00 %
  5x klíč ke kořisti18,00 %
  20x emotikon cizácké zasněné oči0,50 %
  20x emotikon cizák slzí smíchy1,00 %
  20x emotikon cizácká pohoda1,00 %
  20x rozprašovač zákaz vstupu1,00 %
  20x rozprašovač otázka1,00 %
  20x rozprašovač K. O.1,00 %
  800x A-BL15,00 %
  100x fragment věčnosti7,00 %
  50x šrot6,70 %
  1 000x CC-A0,63 %
  1 000x CC-B0,63 %
  1 000x CC-C0,63 %
  1 000x CC-D0,63 %
  1 000x CC-E0,63 %
  1 000x CC-F0,63 %
  1 000x CC-G0,63 %
  1 000x CC-H0,63 %
  1x Firestar Cyborg0,40 %
  1x Starscream Cyborg0,40 %
  1x Celestial Cyborg0,40 %
  1x Maelstrom Cyborg0,40 %
  1x Sunstorm Cyborg0,40 %
  Žebříček Věčný Black Light
  Žebříček akce Black Light obsahuje speciální akci Posílení lodi se 2 sadami výsledkových tabulí s parádními odměnami a novými tituly! Tato akce probíhá na všech serverech.
  Měj prosím na paměti, že žebříček Věčný Black Light je platný pouze po omezenou dobu, a ne během celé akce Vesmírný pohár!


  Akce Posílení lodi: Horečka
  Horečka proběhne na mapách 4-4 a Věčný Black (na serveru PvE poběží pouze žebříček Věčný Black Light).
  Akce Posílení lodi bude probíhat ve 2 různých časových úsecích: Během každé z těchto „Horeček“ budou mít různě vybrané lodě k dispozici dodatečný bonus.


  Rozvrh Horečky:
  Pondělí až pátek: Od 19:00 do 21:00 místního času serveru
  Sobota a neděle: Od 13:00 do 15:00 a od 19:00 do 21:00 místního času serveru


  Horečka 1. série: od 10. do 16. 6.
  Dotčené lodě:
  • Diminisher
  • Zephyr
  • Spectrum
  • Sentinel
  • Berserker
  • Mimesis
  Efekty: +25 % k vyhýbání / +20 % k ZB / -25 % k trvání cooldownu schopnosti


  Horečka 2. série: od 17. do 23. 6.
  Dotčené lodě:
  • Goliath
  • Goliath-X
  • Berserker
  • V-Lightning
  • Tartarus
  • Retiarus
  • Solaris
  • Centurion
  Efekty: +25 % k poškození / +10 % k rychlosti / -25 % k trvání cooldownu schopnosti.  Nové tituly

  TitlePopis
  Věčný hrdinaStaň se jedním z 5 nejlépe hodnocených hráčů v žebříčku Black Light 1.
  Věčný bitkařStaň se jedním z 5 nejlépe hodnocených hráčů v žebříčku Black Light 2.
  Žebříčky Black Light
  V klientském okně akce bude k dispozici živý žebříček, jenž bude zobrazovat hráče, kteří se v galaktické bráně Věčný Black Light dostanou nejdál.

  Jakmile vstoupíš do galaktické brány Věčný Black Light, automaticky se zapíšeš k účasti v žebříčcích Black Light. Do žebříčku se zapíše tvá nejvyšší dosažená vlna. Pokoří-li dva hráči stejný počet vln, bude jejich pořadí určeno tím, kdo z hráčů dané vlny dosáhl jako první.
  Během trvání akce budou k dispozici 2 různé sady odměn žebříčků Black Light:
  1 sada
  HodnoceníOdměny
  1.Titul: Věčný hrdina
  750 000x uridium
  Premium na 2 týdny
  75 000x Seprom
  30 000x A-BL
  3x DMG-XT10
  3x HP-XT10
  3x SHD-XT10
  3x SPC-XT10
  2.Titul: Věčný hrdina
  500 000x uridium
  50 000x Seprom
  20 000x A-BL
  2x DMG-XT10
  2x HP-XT10
  2x SHD-XT10
  2x SPC-XT10
  3.Titul: Věčný hrdina
  300 000x uridium
  40 000x Seprom
  15 000x A-BL
  2x DMG-XT10
  2x HP-XT10
  2x SHD-XT10
  2x SPC-XT10
  4.–5.Titul: Věčný hrdina
  200 000x Uridium
  35 000x Seprom
  15 000x A-BL
  1x DMG-XT10
  1x HP-XT10
  1x SHD-XT10
  1x SPC-XT10
  6.–10.75 000x uridium
  30 000x Seprom
  12 500x A-BL
  1x DMG-XT10
  11.–25.50 000x uridium
  30 000x Seprom
  10 000x A-BL
  1x DMG-XT10
  26.–50.35 000x uridium
  20 000x Seprom
  8 000x A-BL
  1x DMG-XT10
  51.–100.25 000x uridium
  20 000x Seprom
  5 000x A-BL
  2. sada
  HodnoceníOdměny
  1.Titul: Věčný bitkař
  750 000x uridium
  Premium na 2 týdny
  75 000x Seprom
  30 000x A-BL
  3x DMG-XT10
  3x HP-XT10
  3x SHD-XT10
  3x SPC-XT10
  2.Titul: Věčný bitkař
  500 000x uridium
  50 000x Seprom
  20 000x A-BL
  2x DMG-XT10
  2x HP-XT10
  2x SHD-XT10
  2x SPC-XT10
  3.Titul: Věčný bitkař
  300 000x uridium
  40 000x Seprom
  15 000x A-BL
  2x DMG-XT10
  2x HP-XT10
  2x SHD-XT10
  2x SPC-XT10
  4.–5.Titul: Věčný bitkař
  200 000x Uridium
  35 000x Seprom
  15 000x A-BL
  1x DMG-XT10
  1x HP-XT10
  1x SHD-XT10
  1x SPC-XT10
  6.–10.75 000x uridium
  30 000x Seprom
  12 500x A-BL
  1x DMG-XT10
  11.–25.50 000x uridium
  30 000x Seprom
  10 000x A-BL
  1x DMG-XT10
  26.–50.35 000x uridium
  20 000x Seprom
  8 000x A-BL
  1x DMG-XT10
  51.–100.25 000x uridium
  20 000x Seprom
  5 000x A-BL
   
  Naposledy upraveno: 22/6/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku