flashplayer a herni okno

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «°”˜¨AiR¨˜”°»[LuaFe], 28/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, chcěl bych se zeptat na flashplayer, mam nový počitač a nepusti mě to na herní okno, flashplayer jsem si stahl ale pořad mi vyskakuje abych si jej stahl potebuji jej stahnout jinde než s toho okna co mi vyskočilo? nebo potřebuju uplně jiný flashplayer?
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    jaký používáš prohlížeč?
     
  3. citát zmazaný

    googlechrome
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/5/14
  4. »vojta«

    »vojta« User

    napiš do adresního řádku chrome://plugins a koukni jestli ho máš přidanej v chromu a jestli ho máš aktivovanej. jinak restartoval jsi po instalaci prohlížeč?
     
  5. Flash (2 files) - Версия: 10.3.183.7
    Shockwave Flash 10.3 r183

    tak mam dojem že jej tam nemam ale když dam instalovat nový tak mi to přeci jen napiše že už flashplayer mám
     
  6. Korben

    Korben User

  7. dobře napřiklad explorer? chtěl bych zrovna chrome jsem na něj zvyklej, nevim co stim pokažde jej stahnu a nejde a nejde ale kdybych neměl flash tak videa na youtubku mi taky nešli všecko jde krom DARKORBITU :D
     
  8. »vojta«

    »vojta« User

    nevim jestli to bude mít smysl, ale zkoušel jsi od instalace flash playeru pročistit cache a cookies atp. třeba ccleanerem? případně restart celého počítače jsi zkoušel? ono to "vystoupit a nastoupit" opravdu někdy pomáhá :)
     
  9. tak reset nepomohl pročištěni tež ne :-/

    pomohlo přeinstalovat chrome, jinak velmi děkuji za snahu, važim si teto ochoty :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/5/14
  10. Kubino

    Kubino Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.