Flax bug?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Blocker_alias_Zetkoo, 2/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, chci se předem omluvit za označení -- "Bug-point" -- , akorát, chci se zeptat..
    Je normální když mi z ničeho nic zmizí VŠECHNY Flaxy?? to jako není chyba(bug)?
    Si nějaký admin hraje nebo co?:)
    Každopádně mě to připravilo o strašně moc času si sbírat kredity na letouny... A nakonec mi všechny zmizí a to mě docela dost naštvalo..
    Chci k tomu vysvětlení(jak se tohle může stát..?).. + Když jsem se zeptal admina "Gahan[CA]" tak mi neodpověděl, a až když jsem napsal "bug-point" tak mi dal ban.
    Bez odpovědi, nic..

    Chrome - Verze 33.0.1750.154 m
    Java - 7.51 (v7 51)
    PepperFlash - 12.0.0.77 (integrovaný v google chrome)
    ID hráče : Blocker_alias_Zetkoo (58804001) , server: cz1
    Děkuji předem,
    Blocker.
     
    Naposledy upraveno: 2/4/14
  2. Korben

    Korben User

    Vieš o tom že že za napádanie prevádzkovateľa hry môžeš dostať aj ban na účet?

    Vieš o tom že stíhačky sa poškodzujú a že ich treba opravovať ?
    Vieš o tom že moderátor/ administrátor nieje povinný ti na chate odpovedať ?
     
  3. Vieš o tom že moderátor/ administrátor nieje povinný ti na chate odpovedať ?
    Ano vím.

    Vieš o tom že stíhačky sa poškodzujú a že ich treba opravovať ?
    Byly poškozeny asi 15% (patnáctiprocentně)

    Vieš o tom že že za napádanie prevádzkovateľa hry môžeš dostať aj ban na účet?
    Za to jsem se omlouval,avšak myslel jsem to jen jako srandu,ne jako urážku... Proto je tam ta pomlčka.
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Jak ti zmizi flaxy? Vzdyt celou dobu mas 2 na ucte a ty tam mas. Zadne jine uz minimalne 2 roky jsi nemel.

    Dostanes ban na ucet a s pomlckou,kdyz tu napadas provozovatele hry.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Dodaj sem ID, kolega sa veľmi rýchlo pozrie čo sa stalo so stíhačkami :)

    EDIT: tak to má autor buď problém s pamäťou alebo pozerá zlý účet.
     
  6. Korben

    Korben User

    Počítam že autor si asi vypol zobrazenie stíhačiek.:rolleyes:
     
  7. Prostě jsem přestal v jednu chvíli hrát.. dejme tomu na pár měsíců protože jsem byl vytíženej víc než jsem zvládal..
    Poté jsem přišel do hry a stíhačky nikde.. jsem hru zase vypl protože mě to naštvalo.. no a v neděli jsem začal hrát znova.. tak jsem si koupil dva flaxy..

    edit : ty dva roky no.. ale prostě předtim jsem měl plno flaxů.. a to vím na 100% protože mi s nima pomáhali i kamarádi přes klan.

    edit2: nesmažou se flaxy při přestupu ve firmách?
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Blocker_alias_Zetkoo nie nezmažú.

    Chceš mi nahovoriť, že si presne pamútáš po takej dobe koľko si mal dronov hej. Odpoveď si dostal priamo od GA takže ak z toho vychádzam, asi si si zle pamätal.
     
  9. Chceš mi nahovoriť, že si presne pamútáš po takej dobe koľko si mal dronov hej. Odpoveď si dostal priamo od GA takže ak z toho vychádzam, asi si si zle pamätal.

    To neříkam,akorát nějakej týpan nahoře říkal že můj účet byl neaktivní(nepřihlásil jsem se) dýl než 2 roky.. a to že jsem měl plno flaxů vám můžu potvrdit i screenem pokud ještě nějakej najdu :)

    edit: spíš jsem chtěl říct tohle.. -- Vím, že jsem měl plno flaxů.. (na 100%) , investoval jsem do toho spoustu času a akorát mě to mrzí že mi zmizely protože jsem byl neaktivní.. sice s tim nic neudělam ale co.. neházim vinu na vás.. mohl se mi někdo dostat na účet a podělat mi to.. (i to se může stát.. ale nikomu jsem heslo nedával).. vydělam si na ty letouny znova akorát tohle prostě dokáže naštvat..
    Děkuji všem adminům co se tu se mnou zabejvaj,jste hodní :).
    S pozdravem,
    Blocker :)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Kto kde písal, že si sa neprihlásil 2 roky? To si povedal ty. Kolega napísal, že už 2 roky si iné drony nemal, keby si mal a by sa predali, zničili, o tom všetkom vidí administrátor záznam v systéme. Takže si znovu premysli čo budeš tvrdiť, možno sa pozeráš na zlý server kde si nejaký flaxy skutočne mal ;)
     
    Blocker_alias_Zetkoo tohle ocenil(a).
  11. já hrál jen na tomhle serveru kvůli kamarádům.. a nemám potřebu lhát :) jsem normální člověk co nikomu nedělá rektálního horolezce atd.. :) jen říkám že si to prostě pamatuju.. ale co,už to neřešte :) stejně by jsme si tu akorát povídali a nic z toho :)
    Děkuju za ochotu . :)
     
  12. Korben

    Korben User

    Tak 07.05.2012 ti puklo 5 stíhačiek flax a 13.05.2012 ti pukli 3 stíhačky flax. Tak že nič ti nezmizlo a nikto ti nič neschoval.
     
  13. aspoň tak,akorát si asi jdu změnit heslo protože jsem tu dlouho nebyl takže mi asi někdo hrál na účtě... Děkuju za ochotu !:) a děkuju konečně za vysvětlení :)
    Můžete LOCK! :)
     
  14. Korben

    Korben User

    Vysvetlenie by bolo skôr ak by si dodal svoje ID . Nemusel by som ho vyhľadávať.;)

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
    Blocker_alias_Zetkoo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.