Font

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cibi®, 8/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Cibi®

    Cibi® User

    Dobré ránko aj večer.

    Chcel by som sa spýtať takú malú prkotinku, v Darku som si pár krát povšimol iný font písmen (nicky hráčov, viac screen), tak by som sa chcel spýtať či je nejaká možnosť si nejak zmeniť font. Čo som pozeral som našiel niečo ale bolo to v nemeckom.
    Ďakujem za odpoveď.

    - Odpoveď "bolo to voľakedy, zmenili to,, to viem, len ma zaujíma či si to môžem sám nejak zmeniť.

    [​IMG]
    Screen nieje môj.
     
  2. siux

    siux User

    Ahoj, typl bych si, že záleží, v jakém přohlížeči litáš, zda-ly máš všechno aktualizované ;-)
     
  3. Malcolm

    Malcolm Guest

    Mám za to že skúsenejší užívateľ si fonty dokáže v FP nastaviť. Osobne som to neskúšal a ani sa mi do toho nechce. možno sa ale vyjadrí niekto z hráčov, čo s tým skúsenosti majú.
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Je to od každého počítača iné, podľa toho ako ti systém tie fonty vykresľuje mne ich napríklad zobrazuje uplne inak než tebe. Myslím, že to vie aj BP prispôsobiť ale veľa robí tvoj počítač, aspoň mne. Hrajem na iMac, Macbook, a stolný počítač a na každom sa mi zdá, že mám trošku iný font
     
  5. Cibi®

    Cibi® User

    Jessie, no neviem .. čo som videl aj ostatných screeny tak každý to má rovnaké .. viem že bolo obdobie keď mal každý font jak je na tom obrázku .. na hoci akom PC.
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Mne to zobrazuje následovne

    Screen Shot 2016-08-09 at 6.53.07 AM.png

    Ale osobne si nemyslím, že ty vies ovplivniť nejako ako to zobrazuje :)
     
  7. Cibi®

    Cibi® User

    Jessie si asi prvý u ktorého to vidím takéto :)
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    To je kvôli iMacu mne fonty vykresľuje inak
     
  9. Cibi®

    Cibi® User

    Tak ďakujem Vám za odpovede.

    Môžete dať lock pokiaľ už niekto z nás nemá nič na srdiečku.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.