for Korben

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Wolf_Creek, 6/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Wolf_Creek

    Wolf_Creek User

    Víš co Korbene ty trapný slováku !! Píšeš o sobě že jsi Korben Dallas z Fifth Element co zbalil Millu Jovovich ?, Tak to bych Tě chtěl vidět Ty střelče, jestli opravdu vypadáš jako Bruce Willis !! Děláš ze mně na fóru imbecila ze zvláštní !!?
    Já mám základku a dokoce jazykovku a výučák s maturitou !! Jen prostě nerozumím některým věcem v této hře tak buď tak laskav a neotvírej si na mně kušnu, nebo jestli mám obětovat tento účet a už to nikdy nehrát je mi to putna, ale Tebe si najdu a tu kušnu Ti poupravím. Když člověk neví co dělat a slušně se ptá o radu a Ty si myslíš ,ře si naprosto úžasný a jedinečný člověk tak se pleteš!!Všichni jsou nahraditelní Ty Inteligente !!!!!
     
  2. Wolf_Crek toto nemá cenu ani komentovat ani jinak se k tomu vyjadřovat. Ať je Korben jaký chce, zde na foru odvádí velmi dobrou práci. Takže se to chce zklidnit a brát věci více s nadhledem.
     
  3. Korben

    Korben User

    Wolf_Creek Áno som Slovák a som na to hrdý, tak ako je každý hrdý na svoju národnosť.
    Áno tu som Korben, fiktívna postava , fiktívny opis. Inak vypadám lepšie ako nejaký Willis.:D
    Ja s teba nič nerobím, to bohužiaľ robíš zo seba sám a maturitný list by si mal asi vrátiť. Nechcem ťa uraziť ale moja dcéra ešte chodí na strednú školu, ale keď som jej ukázal to čo som od teba žiadal, tak prvé čo urobila , je že klikla na odkaz ktorý ti bol niekoľko krát vložený a veľmi rýchlo pochopila čo by mala urobiť.
    Tak že školu tu radšej ani neprezentuj.

    K tej vyhrážke. Strach a peniaze som nikdy nemal. :D Tak že podobné slabomyseľné vyhrážky ma nedokážu vyviesť z miery. Skôr ťa ľutujem , ale ak si ma teda nájdeš , tak veľmi rád ti vysvetlím ako sa má prispievať na fórum. Vysvetlil by som ti to aj tu , na fóre , ale to by si musel vedieť aspoň základ a to je prispievať do jednej témy a nie na každú vetu vytvoriť novú tému.
    Ak sa v budúcnosti budeš chcieť na niečo opýtať ohľadom prispievania na fórum, tak svoju otázku kľudne napíš do témy Fórum a jeho možnosti, aneb ako pracovať na fóre.

    Viac k tebe nemám čo dodať jedine to že na fóre treba poriadne čítať čo sa ti píše.
    Aby mali aj ostatný hráči možnosť urobiť si obraz o tom ako sme ti ublížili.
    Přihlášení
    Přihlášení
    Problem
    Omluva
    Předmět
    Problém ve hře podle návodu na hlášení problému ve hře


    Uzavreté, LOCK.
     
  4. Zeus

    Zeus Guest

    Wolf_Creek Inteligence člověka se pozná podle jeho chování,tak když se podívám na tvůj příspěvek,tak začínám uvažovat,jak asi na tom si ty.To,že máš výučák s maturitou nic neznamená,nejdřív musíš něco v životě dokázat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.