Forkys

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Forkys, 14/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Forkys

Forkys Board Administrator Team Darkorbit

ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►,
    to asi ne, na tomto fóru byl jediný BA a ten jím také zůstane. Pořád tak nějak doufám, že se Punisher vrátí. A i kdyby se náhodou nevrátil, tak Punisher byl a bude i nadále BA tohoto fóra.

2. -baghira2-

-baghira2- User

Forkys správna slova. A správny přístup.

Ale i přesto si myslím, že si takovou poctu zasloužíš. Již jenom
    protože fórum je bez šéfa a jedna osoba, až moc skáče do Vás.

Alespoň pokud se to s ní nevyřeší. Máš mou úplnou podporu.:)
    EDIT: A bude mi ctí, mít takovou autoritu, mít nad sebou. :);)

Naposledy upraveno: 9/6/21
  3. Jsem u firmy, kde jsi jeden den podplukovník a druhý den kapitán :D. No co už, terazky jsom major :D. Ber život, jak je a neřeš to. Fotku v profilu změníš na pár kliků.

4. ZOHAN

ZOHAN User

Forkysi???

Zdravím a pozdravuji.
    Chtěl bych se zeptat, jak teď bude platit toto:
    https://ctrlv.cz/51Wc

5. -baghira2-

-baghira2- User

Forkys

Zdravím a Pozdravujem.

Takisto sa spýtam, či niečo takéto si hráč môže dať do signatúry?
    screen: https://gyazo.com/45ba3f520ce0e41167bb43b813fa4850

Táto pocta patrí jedine Punisherovi a Korbenovi. A zatím si stojím.
    Dotyčný nado mnou, si to naťahal až po jeho odchode. Je to neúcta.

Takto to žiaľ vidím. A koľko toho spravil pre cz/sk komunitu? Pýtam sa.

Takže upozorňujem, že užívateľova signatúra ZOHAN konkrétne podľa pravidiel:
    v počte povolených riadkov, porušuje pravidlo o veľkosti signatúr, tu na fóre ..
    screen: https://gyazo.com/261c3995a6efcf45d3643cb34f998047 Až 7 riadkov.

Ak tam bude mať naďalej tú poburujúcu vetu, tak si svoju signatúru nezmením.
    Iba, ak by som bol od Vás, na to upozornený. To isté by malo platiť aj pre neho.

Prosím, pozrite sa aj na to, čo si dnes do svojej signatúry naťahal. Ďakujem.

6. Forkys

Zdravím pánové ZOHAN a -baghira2-,
    poprosím rýpání si nechte do jiných témat. Co se týče signatur: "Mluviti stříbro, mlčeti zlato."
    Až si o tom promluvím s vedením, dám vám adekvátní odpověď. Do té doby se budete muset držet pokynů moderátora.

Naposledy upraveno: 20/6/21
  7. ZOHAN

ZOHAN User

Forkys,?? Už proběhla debata s vedením, protože baghira má v té signatuře takové lži o své osobě, protože to, co provádí každý den po půlnoci na chatu se zcela jistě neslučuje s běžným chováním psychicky vyrovnaného člověka, natož zdravého jedince?
    P.S. Nějak jsem neporozumněl Tvému sdělení:
    Nějaké bližší vysvětlení?
    děkuji

8. -baghira2-

-baghira2- User

Forkys,?? Už proběhla debata s vedením, protože ZOHAN má v té signatuře takové lži o své osobě, protože to, co prováděl
    v noci z pondělí na úterý /ze 7 na 8 červen/, také nebylo v náležitém pořádku. Sepsal sem to podrobně, do sekce Chat.
    A zcela se to neslučovalo s běžným chováním psychicky vyrovnaného člověka, natož zdravého jedince.
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/vysvetlenie-toho-nocneho-vystupu.114814/

Odpoveď moderátora bola, že: "víme když si tu nebyl, vážně si mu chyběl, ale jen proto, že nemohl provokovat"
    Udělám v noci něco podobného, jenom aby sem mu to stejně oplatil, tak již je oheň na střeše. Pozrite se, až kam
    to s těmi provokacemi a rýpancami z té noci dotáhl.

Jsem bohužel ve znamení býka: Aj napriek vyrovnanej povahe sa ľahko urazí a vybuchne. To sa vtedy stalo.
    Býci nedokážu odpouštět. Běda tomu, kdo býka rozdráždi. Býka není jednoduché přesvědčit.
    Na druhé straně, pokud není trvale provokován a rozdrážděn, udělá vše, co se od něj očekává.

A to se nestalo: "tak osazenstvo celé internetové kavárny (bohužel zde nemohu dát název z důvodu reklamy) bude
    systematicky na něj reagovat trolením
    " post #19. Včera kolem 18:00 Charlie byl přitom, když sem byl opět provokován.
    A ve čtvrtek 17. června hodinu před půlnoci hráč ZOHAN osobně, co sem samozřejmě reportoval. Protože zas vyhrožoval.

EDIT: Nějaké bližší vysvětlení? děkuji

Naposledy upraveno: 19/6/21
  9. Já tedy nejsem odborník, ale pokud jste se poškorpili na chatu, nebylo by dobré se obrátit na administrátora chatu Minervu a ne na fóraře?
    Administrátor fóra vám může vymazat ty vaše signatury, to ano.

10. Sentiero

Sentiero User

problém je v tom, že se poškorpili tak cca před 3 rokama a od té doby to furt trvá...Od té doby to jde i na foru z kopce. Dřív tu býval klídek a sranda ;)

11. Sentiero, vždycky se našel někdo, komu třeba zabanovali účet za boty, a neunesl to. Vzpomínám na korejské recepty, ban na 72 hodin a další... Tady bylo vždycky veselo :D.

12. Forkys

ZOHAN - děkuji za opravu, měl jsem tam překlep.
    -baghira2- - na foru ten čas nic neprováděl, a chat tě poprosím do sekce chat a na Minervu.

Co se týče debaty, tak dnes proběhla, takže signatury si opravte, aby jste se nenaváželi jeden do druhého.

Děkuji za pochopení.

13. ZOHAN

ZOHAN User

Forkys, Jaký překlep? Kde konkrétně vidíš problém v mé signatuře dle pravidel?

Čolek_falešná_Piča tohle ocenil(a).
  14. -baghira2-

-baghira2- User

Forkys nemám problém si svou signatúru okamžitě změnit. Bylo by dobré, kdyby si to laskavě vysvětlil, také Zohanovi.
    Tebe milerád uposlechnu. ;)

EDIT: Protože signatúry nemají svým obsahem, něco vzkazovat jinému nebo jiným hráčům. Jen o to bych Prosil. Děkuji.

Naposledy upraveno: 21/6/21
  15. -baghira2-

-baghira2- User

Napíšem to už, len raz a naposledy:

Punisher, 1/12/19 napsal:
    "poriesime to tak, ze signatura nebude sluzit ako odkazovac pre hracov ani na reakcie, ci vyjadrovanie nejakych postojov k hracom."

Vôbec nechápem, čomu nerozumie z toho, čo som písal vyššie. post: #34 Napísal som to: nanajvýš zrozumiteľne.

Takže obaja -baghira2- aj ZOHAN si odstránime z podpisu narážky, iróniu/sarkazmus a iné, čo s hrou nesúvisí.
    Forkys Daj nám na to 48 hodin, potom nám signatúry prečisti osobne. Ako som už napísal vyššie, poslúchnem.

Ako od BA by som Prosil, aby sa obnovilo dodržiavanie toho, čo kedysi Punisher napísal. Pre jeho pamiatku. :)

EDIT:
    Forkys on napsal, že neuposlechne Tvých slov z postu #32 Vezmi si ho na svou starost a dohovor mu. Prosím.
    Punisher, 26/5/21 napísal: "tak dostane ban za nerespektovanie pokynov moderatora." Pretože nerešpektuje..

Naposledy upraveno: 21/6/21
  16. Doporučuji ti to stáhnout na 5 řádků a mrtví klasici nemohou nikoho urazit. I kdyby se našla podobnost s touto hrou, či fórem :D.

17. Forkys

ZOHAN - přečti si ještě jednou citaci a poté můj opravený příspěvek, nalezneš tam překlep, nebo spíše nedopsané jedno slůvko. Co se týče tvé nynější signatury, pokud ti hráč baghira2 dal povolení kopírovat jeho texty do tvé signatury, je to již v pořádku.
    -baghira2- - děkuji, že se snažíš bránit moderátory, a neber si to jako výtku, ale dokáži se o sebe postarat sám. Raď dál hráčům a nenech se zbytečně vyprovokovat ;)

Přeji pevné nervy a příjemný let vesmírem.

18. Forkys

Dobrý den Sentiero,
    neboj srandy tu ještě bude ;)

19. -baghira2-

-baghira2- User

Forkys Děkuji moc za milá slova. Budu Vám pomáhat dál v rámci svých možností.
    Pokud vím, tak povolení kopírovat mé texty do jeho signatury, sem neodsouhlasil.

Moc mě těší, že mohu nadále radit hráčům. Provokace na fóru mě odnaučil Punisher.
    Nebudu mu dělat ostudu, že to poruším. Forkys ani Tobě ne. Děkuji za vstřícnost.:)

EDIT:
    Bylo by dobré, kdyby se někdo ujal a odnaučil mě nereagovat na provokace na chatu.
    Jsem ochotný se to naučit. Punisher dokázal, že to na fóru se mnou jde. Stačí jen říct.
    Nemuselo to zajít, až tak velmi daleko. Nejsem nepoučitelný. Jenomže nikdo se nenašel.

Naposledy upraveno: 22/6/21
  20. Toz ja se te klidne ujmu.

Reseni jedna:
    Chat:
    /ignore <user> = Ignorovat uživatele
    /report = otevřeš nahlašovací rozhraní

Reseni dva:
    Vubec na chatu neodepisovat.

Sdílet tuto stránku