Forkys

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Forkys, 14/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Forkys

Forkys Board Administrator Team Darkorbit

Opět? Asi mám krátkodobou paměť, no nevadí.

-baghira2- nicméně má pravdu 6 řádků textu + 2 volné je sice 8 řádků, ale není to 7 řádků textu + 1 volný. Uprav si prosím signaturu děkuji.

2. -baghira2-

-baghira2- User

Mám síce jenom 1 volný řádek, ale budiž.

Cituji sebe:
    EDIT: Když už sme takoví puntičkáři, pak jak to je s touto signaturou tohoto hráče?
    screen: https://gyazo.com/294b913f2aecf061946243082227aa06

Takže upozorňujem, že užívateľova signatúra FrOg!_Is_Back_[SvK] konkrétne podľa pravidiel:
    v počte povolených riadkov, porušuje pravidlo o veľkosti signatúr, tu na fóre .. Až 7 riadkov.

A to nehovorím o nevhodnosti obsahu, čo druhým hráčom vo svojej signatúre odkazuje.

Prosím, pozrite sa aj na to, čo si do svojej signatúry, tento hráč naťahal. Ďakujem.

"poriesime to tak, ze signatura nebude sluzit ako odkazovac pre hracov ani na reakcie,
    ci vyjadrovanie nejakych postojov k hracom.
    " - Punisher, 1/12/19

Naposledy upraveno: 28/6/21
  3. ZOHAN

ZOHAN User

-baghira2-, Kolik let tvoje signatura porušovala pravidla, všechny nás zde učíš počítat a teď už budeš jenom všechny kontrolovat a udávat?
    Je úsměvné, když moje osoba udělá něco jako ty děláš celé roky a najednou je vždy a ihned oheň na střeše.
    P.S. A upřímně? V té tvé signatuře ty 2 poslední řádky zřejmě nejsou citace(neboť nejsou označeny jako citace), tak by mne zajímalo podle pravidel, když to není toto : signatura nebude sluzit ako odkazovac pre hracov ani na reakcie,ci vyjadrovanie nejakych postojov k hracom?

Tak co to tedy je? Pouč nás, děkuji

4. *Firefox1*

*Firefox1* User

Bože .... takovéhle mrhání časem, kdyby jste raději řešily dotazy ke hře :rolleyes:

5. Pavlinka1

Pavlinka1 User

Tady se dotazy ke hře už neřeší, protože nejsou informace?

6. *Firefox1*

*Firefox1* User

7. -baghira2-

-baghira2- User

V mé signatuře ty 2 poslední řádky síce nejsou citace, ale vlastní názor podle kterého sem přesvědčen,
    že jak sem kritický k sobě: post #49, zrovna taktéž sem kritický i k svému okolí. :);):cool:
    To co v tých 2 posledních řádcích posuzuji, takové věci nedělám. Tohle je pod mou úroveň.

Na Punishera nestrpím křivého slova. Vynášení interních informací zo sekce Chat, mi je cizí. Má povaha.
    Nakolik koho upřimně miluji, tomu to nejsem schopen udělat. Ale pro někoho zde, je to neznámy pojem.

A tady je něco, co se zcela nezlučuje s tým, co někdo odsud psal kdysi
    screen: https://gyazo.com/532b739532d7a7b2b3552b1125afb6b1

EDIT: Ale hádam mohu mít, takový či makový názor? A názor přece nemůžeme, zde na fóru někomu upírat.

A stojí to ukotveno i v pravidlech fóra: Věcné výměny názorů jsou kdykoli vítány. ;)

Naposledy upraveno: 1/7/21
  8. -baghira2-

-baghira2- User

Forkys, promiň mi za multi-postík.

Na znak toho, jak si Tebe až moc cením, podívej se teď do Významných uživatelů.

Tohle je můj dárek k svátku Cyrila a Metoda 5.7.2021
    Tím Gratuluji k postupu mezi Významných uživatelů.

Ať Ti to, co nejdéle vydrží. Přejí Ti štěstí a zdraví.

Jako BA si nic menšího nezasloužíš, než takovou formu vděky.
    Protože: zde na fóru, již nic jiného, bohužel nedokážu dát. :(

9. ZOHAN

ZOHAN User

A Komenský pláče.:(

10. Forkys

Děkuji -baghira2-,
    já sice na to oceňování moc nejsem a raději bych zůstal mimo významné uživatele, ale vážím a cením si tvé snahy.

A přeji ti příjemný let vesmírem. ;)

11. Forkys

ZOHAN,
    určitě štěstím, stejně jako ty. :p

12. ZOHAN

ZOHAN User

Forkys, ?? Vibe napsal :
    #74 .#76

A toto dělá nejmenovaný uživatel fora : https://ctrlv.cz/5ah9
    Myslím si, že signatury jsme vyřešili a podívejte se co si dává tento hráč do statusů? Propagace náboženství a vzkazy hráčům a ještě se tomu vysmívá, protože tam má zkomolený smajlík?
    Pořád a neustále se omlouvá, vymlouvá i slibuje, že už to neudělá, ale skutek nějak utek ne?

13. Forkys

Dobrý večer ZOHAN,
    co se týče statusů je vyřešeno, ale co se týče té tvojí signatury nyní?
    Co se týče vyjádření Vibeho na Vás dva. Nemyslíš, že je na nás, jako na modech, či adminech, jak se k tomu postavíme? A věř, že rozdíl, mezi navážením a laškováním, či přátelským pošťuchováním má každý mod nastavený trošku jinak. Neznamená to ovšem, že co Vám projde u mě na fóru projde i jinde.

14. informer

informer User

Forkys,?? Četl jsem si toto vlákno a usuzuji podle toho, že hráč ZOHAN možná tou signaturou reaguje na tento postík: #62???
    Když může porušovat vámi nastavená pravidla někdo jiný, proč by nemohl porušovat pravidla i on, byť je neustále pod drobnohledem jednoho nejmenovaného stalkera?
    Nebo ta pravidla platí jen pro legendární dvojici?
    Tak jak to je?:)

15. Je to tak, že některým jedincům by prospělo po dlouhé době vstát od klávesnice, vyjít z domu a sáhnout si venku na trávník. :D Aby si připomněli jak chutná realita. :D

16. zdarec1234

zdarec1234 User

Milý Zohane,
    v poslední době se ty navážíš do baghíry. Už bys ho prosím mohl nechat na pokoji? Děkuji.

17. Forkys

Dobrý večer informer,
    chtělo by to lépe sledovat fórum. Hráč byl včera upozorněn, aby si signaturu též změnil.

18. Forkys

Dobrý večer ZOHAN,
    tvůj krásný příspěvek jsem smazal, nicméně odpověď na tvoje otázky ve tvém smazaném příspěvku a moje vyjádření k Vibeho postu jsem ti již též zodpověděl zde, ale jestli ti vadí, že mám tolerantnější přístup, pevně věřím, že dokážeš napsat přímo Vibemu, či na podporu a postěžovat si. Kolegové budou mít jistě radost a velice rádi to s tebou vyřeší.

Jinak přeji příjemný let vesmírem.

19. informer

informer User

Fórum moderátor (FM)
    • Dohliada na dodržiavanie pravidiel
    Ono se něco změnilo?

Sdílet tuto stránku