Forkys

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Forkys, 14/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Forkys

Forkys Board Administrator Team Darkorbit

informer,
    nezmenilo, akorat je to od noveho fora pouze v ikonkach, nikoliv pod nickem moderatora.

2. -baghira2-

-baghira2- User

Herní forum má na starosti BA, ten vytváří vlákna, podává aktuální informace ke hře, maže nevhodné příspěvky a banuje.
    Ty samé pravomoci má i TL, CA, TA. Jen CA a TA nezasahuje do chodu herního fóra a práce BA, tím se myslí,
    potrestání hráčů zde na herním fóru, mazání příspěvků.

3. -baghira2-,A co to je to TA?

4. informer

informer User

baghira? on se tě někdo na něco ptal? Nabyl jsi dojmu, že snad neumím číst?

to Forkys,? Ono to bylo myšleno spíše takto, že se teda BA po novém nestará úplně na 100% o chod fora a nevšímá si některých příspěvků, které zcela evidentně nesplňují vaše stanovená pravidla?
    A i když je takový příspěvek pozorným uživatelem nahlášen, tak se nic nezmění?
    Tak kde je chyba?

5. Forkys

informer,
    par prispevku nahlaseno bylo, ale od tebe jsem je tam nejak nevidel. Prispevky zkontroluji a vyresim. Pokud nejsou v souladu s pravidly jsou smazany, ci upraveny.

6. ZOHAN

ZOHAN User

Forkysi? Psal jsi mi tu ve vlákně, že statusy nejmenované legendy fora jsou vyřešeny, ale já tam stále vidím propagaci náboženství opět a zase?
    Ony se měnily pravidla, nebo je v tom něco jiného?
    https://ctrlv.cz/qDYH

7. A od kdy jsou pranostiky a lidový folklor propagace náboženství? Zase má někdo nutkání dělat ze sebe ťululum? :D A Zohan poslyš, nehty si pravidelně stříháš? Víš, ptám se páč od té věčné nudy je musíš mít pěkně ohlodané. :D

8. Chudák baghira! Ten je tak hodnej, že sem píše pořekadla. Skoro každý den! A ty jseš naštvanej, že použije slovo svatý! To je nevděk! Baghira je z toho teď určitě smutný.

9. ZOHAN

ZOHAN User

A toto je také pranostika, lidový folklor nebo snad pořekadlo?
    Jenom pořád nechápu, proč jste tak nezaujatí a pořád mu ty jeho zámětné provokace žerete a podporujete.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    https://ctrlv.cz/Cwmh
    Mohl bych prosím od kompetentních uživatelů dostat vyjádření na ten screen?

10. Forkys

11. ZOHAN

ZOHAN User

zdravím, jen se chci zeptat, proč mi bez nějakého vysvětlení či zpětné vazby mizí příspěvky?

12. xmens

xmens User

Nie si sám komu miznú : stalo sa to štandartom odkedy tu nik nepracuje a aby na to nemuseli reagovat - tak to jednoducho zmažú - NEBO UZAMKNÚ TÉMU
    ve které nezapomenou dát svoj názor bez možnosti reakce ...
    - iným slovom tvrdá totalita - namiesto vďaky za spätnú väzbu - to vieš - oni chcú počuvat jen slová chvály :DDDDD ... realita je nezajíma :DD

13. Forkys

Zdravim ZOHAN,
    nemazu prispevky bez zpetne vazby. Pokud se ti ztratil prispevek, dostal jsi i duvod smazani.

14. Forkys

xmens,
    pokud se tu resi stale dokolecka botky, ktere resi system a my s tim jako modi bohuzel nic nenadelame, tak co cekas? Psat porad dokola jednu a tu samou vec neni az tak zabavne.

15. xmens

xmens User

A teraz si predstav že aké zábavné to musí byt , když s tým musiš / nemusíš hrát dokola a furt je to ta samá vec co to špatí a delá problémy ve hře a nikdo s tím nic nedelá (řeč je stále o botkách ) ... :)

Naposledy upraveno: 15/10/21
    zdarec1234 a pepan70 tohle ocenili.
  16. ZOHAN

ZOHAN User

Forkys,? Takže to mám chápat, jakože ''ztraceno v překladu''??
    Jen by mne potom zajímalo, jak mohou být zde na foru hry pro darkorbit?? i takové příspěvky?
    např.#2252,#2250 a i další nad nimi v tom tématu?
    P.S. máme rádi pravidla konkrétních sekcí i celého fora.:)

Naposledy upraveno: 15/10/21
  17. Forkys

ZOHAN,
    pokud ti neprisel duvod smazani, ber to jakoze "ztraceno v prekladu", protoze to vypisuji opravdu vsem. Co se tyce prispevku bude o ne postarano.

18. ZOHAN

ZOHAN User

Forkys,?? Dnes mi byl smazán příspěvek v sekci :
    Minerva

Hledám zpětnou vazbu a nenacházím zhola nic, Náhoda?
    Tak buď tu řádí nějaký šotek, nebo už nevím no?
    děkuji za prověření:)

19. ZOHAN

ZOHAN User

Forkysi? omlouvám se za OT a duplicitu?
    Chtěl bych se zeptat, jestli jsi v tomto příspěvku #95 taky zobrazil i přiložený screen?
    Pokud tam nevidíš na screenu můj nick, který je přiřazen k účtu na foru hry, tak potom už nevím.
    Já jsem dostal 2 dny ban na účet za úplnou prkotinu a někdo napíše příspěvek do vlákna admina, poruší tím pravidla fora, a jakože nikoho nejmenuje, tak ani neporušuje nařízení TL o vzájemné interakci, protože na screenu není můj nick a logicky vlastně nikoho nejmenuje a ani nereaguje na mou osobu?
    Takže sem můžu házet na forum screeny ze hry i chatu, protože nikoho vlastně nejmenuju.
    P.S. Zapomněl jsem na pravidlo divadla sklep za jiné éry : NEMENUJ!:)

20. Vibe

Vibe Team Leader Team Darkorbit

Vymazal jsem Ti to já a pokud tady nepřestaneš věčně rýpat, tak věř, že já si s tebou nebudu dopisovat, protože mě už u tebe trpělivost dávno došla!

Děkuji za pochopení.

Sdílet tuto stránku