Chyby Formácie stíhačiek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥, 12/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čaute, neviem či to tu už bolo písané ale nejak som to ešte nenašiel :) chcem sa opýtať či sa niečo bude diať s formáciami stíhačiek, pretože koľko krát sa lognem tak mám základnú formáciu alebo ak sa portnem a mam napríklad srdcem, skočím na inú mapu a zasa zakladna formacia stíhačiek...niekedy ma to dosť štve hlavne keď idem na lov...
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Už sa to viac krát rozoberalo aj na chatoch aj na fóre myslím, áno vyzerá to byť na chybu ktorú verím, že opravia čo najskôr taktiež PET protokoly a pod.

    Zatiaľ prajem príjemnú hru
     
  3. Jessie a čo je s PET protokolmy?
     
  4. to ti odpoviem kludne aj ja, napríklad ked mas protokoly na vačšiu odmeu z boxu, a nejake to percento tak to nejde proste zbiera ako normálne
     
  5. Hej hej mám tie protokoly a nedávno som si všimol, že mi PET nezískava väčšie odmeny.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.