Chyby Formácie stíhačiek

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥, May 12, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. čaute, neviem či to tu už bolo písané ale nejak som to ešte nenašiel :) chcem sa opýtať či sa niečo bude diať s formáciami stíhačiek, pretože koľko krát sa lognem tak mám základnú formáciu alebo ak sa portnem a mam napríklad srdcem, skočím na inú mapu a zasa zakladna formacia stíhačiek...niekedy ma to dosť štve hlavne keď idem na lov...
     
  2. Jessie

    Jessie User

    Už sa to viac krát rozoberalo aj na chatoch aj na fóre myslím, áno vyzerá to byť na chybu ktorú verím, že opravia čo najskôr taktiež PET protokoly a pod.

    Zatiaľ prajem príjemnú hru
     
  3. Jessie a čo je s PET protokolmy?
     
  4. to ti odpoviem kludne aj ja, napríklad ked mas protokoly na vačšiu odmeu z boxu, a nejake to percento tak to nejde proste zbiera ako normálne
     
  5. Hej hej mám tie protokoly a nedávno som si všimol, že mi PET nezískava väčšie odmeny.
     
Thread Status:
Not open for further replies.