Návrhy Formácie z brán

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ħũŗĕį, 14/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Súhlasíte z mojím návrhom ??

Anketa uzavřena 21/5/16.
  1. Ano

    57.1%
  2. Nie

    42.9%
  3. S úpravami možno ano

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Mám taký návrh. Cez víkend by sa dalo z rôznych brán získať rôzne formácie pre stíhačky.

    Napríklad: Brána Delta - Formácia Veterán
    Brána Epsilon - Formácia Kupola
    Brána Zeta - Formácia Vŕtačka
    Brána Kappa - Formácia Kruh
    Brána Lambda - Srdcová Formácia
    Brána Hades - Diamantová Formácia
    Brána Kuiper - Formácia Bicykel

    Budem rád ak sa vám môj návrh zapáči bude to niečo podobné ako napríklad Deň galaktických brán s dvojnásobnými odmenami len by sa z brán dali získať formácie

    A ešte by bola zľava 15% na extra energie
     
    Naposledy upraveno: 15/5/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Drift1

    Drift1 User

  3. svi1

    svi1 User

    Přečetl jsem si první větu a hlasoval jsem. Pak jsem dočetl zbytek a říkám si, kam na to někteří hráči chodí...
    EDIT: První a druhou větu jsem přečetl a pak hlasoval...
     
  4. jisap123

    jisap123 User

    Dopad na hru, +- ? Nic? :D Ale no, u tohoto je to asi jasné. Za mě fajn návrh.
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

    Já to přečetla celý, ale myslím, že nadpis a druhá věta bohatě stačí.

    Ħũŗĕį hra bude lehčí a lehčí, elitní výbava bude skoro zadarmo až nebude proč hrát.
     
  6. Formace mám všechny, takže pro mě by to byl nulový přínos a proto dávám ne...ne dělám si legraci :D. Vlastně by mě to ani nevadilo, čím více věcí půjde sehnat hraním tím lépe, slabším hráčům by to dost pomohlo.

    Sentiero
    vždy bude pro co hrát. Osobně raději budu na serveru kde jsou všechny loďě full a lidi budou hrát, než na serveru kde jsou tři lodě full a zbytek npc :).
     
  7. -Neptun-

    -Neptun- User

    Dalsi zbytecny navrh na ulehceni hry.Porad neco co bude padat z toho a hen z toho...co se trochu snazit.Uz ted je hra lehka a ziskani vybavy je otazka chvilky.Urcite NE.
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Hmm no tento nápad ani nie je moc nápad, skôr mi to pripadá ako návrh na nejakú ďalšiu akciu. Ďalšia vec je, že formácie si kľudne kúpiť v aj v 55% zľave ak by sa to dalo do brán mnohý hráči by na tom dokonca prerobili a oplatí sa im počkať na akciu. Nehovoriac ani o tom, že k čomu sú formácie v bránach keď ich máš v obchode?

    Posledná vec nabudúce si prečítaj ako správne pridávať návrh prosím ťa.

    LOCK
     
  9. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Ty si možno silný a výbavu už máš lenže je čím ďalej tím viac silných hráčov a stále viac a viac nicia slabsích aj oni sa musia nejako brániť ked si začínal hrat nebolo tolko hracov
     
  10. A ejhle, tady někdo vytrousil klíčky...:D. Poslušně hlásím že je mám a vrátím zpět :D.
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  11. svi1

    svi1 User

    Jessie tohle ocenil(a).
  12. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ďakujem, že ste mi ich vrátili :D
     
    Łïmïtlεşş tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.