Fórum a jeho možnosti, aneb ako pracovať na fóre.

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Korben, 5/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zdravím, mám jeden dotaz: na anglickém, popř. německém foru je spousta, do Čj zatím nepřeložených, témat FAQ. A já bych rád věděl, zda je možné něco dobrovolně jako běžný uživatel přeložit a poté to předat ke zpracování na vyšší místa (moderátorům/administrátorům)?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    Samozrejme že môžeš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Kam to potom mám umístit?:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

  5. Asi tak měsíc zpět pozoruji, že mi nefunguje tlačítko upravit. Je to chyby v nastavení, nebo nějaká porucha?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    Táto možnosť funguje. Problém by som hľadal asi v prehliadači. Nemusí správne fungovať OS a prehliadač. Mne napríklad na Win8.1 ide mozilla bez problémov a na Win10, mi fórum blbne. :)
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  7. svi1

    svi1 User

    jisap123 tohle ocenil(a).
  8. jisap123

    jisap123 User

    No spíš vyloženě k tomu dopsat nějaký návod jak nahlásit nevhodný nick hráče, ať vtom pak nejsou zbytečné komplikace.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    OT posty zmazané. lamiX Ty si dávaj pozor na to čo píšeš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Nomád261

    Nomád261 User

    Hm tak jsem si klik na odpověd od Korbena to jsem se toho dočetl.Nonic tak se nic nedozvím.Děkuji.
     
  11. Korben

    Korben User

    Nomád261, Prečítaj si názov tejto témy. Má niečo tvoja otázka s touto témou?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Sentiero

    Sentiero User

    Nu, tak zvědavě čekám, jestli se současná situace změní, ideálně k lepšímu, ale ono nic..? Opravdu by to chtělo, aby to tu někdo vedl pevnou rukou. Byla by škoda, kdyby to tu za chvíli vypadalo jako na EN foru -"mouchy snězte si mě" a "vlezu sem jen proto, že musím a zbytek mě nezajímá" :oops:
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  13. Dříve šly na fórum přidávat z seznam obrázky a poslední dobou se nezobrazují. To bylo v tomto fórum omezeno?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    A pak že tady svoboda projevu existuje. Proč pak potom tyhle omezení?
     
    JeníčekPerníček tohle ocenil(a).
  15. Ale jde to udělat tak, že si ten který obrázek zkopíruješ a dáš na úložiště a pak sem, ale je to zdlouhavé...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Korben

    Korben User

    [​IMG]

    Neviem čo robíš, ale sem sa dá vložiť obrázok z ktorejkoľvek stránky.:)
    Stačí skopčiť adresu obrázku a sem vložiť cez ikonku obrázka v hornej lište.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    Tu skor niekto zle vklada obrazok na forum... ako napisal veduci, obrazky funguju stale rovnako. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. [​IMG]
    Ty to vydíš? Já ne.
    [​IMG]
    z seznam.cz obrázky to nejde, musím najet na stránku vložení.
    |Oromë|, doteď mi nefungovalo ani to. Ty už nemusíš psát někdo :D.
     
    Naposledy upraveno: 11/11/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Alyctro

    Alyctro User

    caute, neviem kam napisať ,,šupnem to sem ,, napadlo ma za ten jackpot arenu , podla mna je hrat o taku sumu nezmysel , aj ked sumicka je to pekna . ale : zbytocne vysoka ,nedosiahnutelna pre ,,nikoho ?? len 1 fulku ? atd, .. co tak hrat mesacne o sumu 100€ , fuu kolkých by to potesilo , a rozdelit to pre fulky ? a pre hracov do lvl ,,??,, celkom pekne lakadlo . a princip nazbierania ,,,€,,ten isty , len by to chcelo prerozdelit nejak . na amaterov a profikov. a aj odmenu upravit.( 1,2,3, umiestneie ) nechce sa mi o tom viac písat po 6 poharikoch domacej ,ale stoji to zamyslenie myslim . aj bp by usetril a aj by to niektorých potesilo mat možnost vyhrat
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. svi1

    svi1 User

    Aktualizace a nápady

    ČTĚTE: Než přidáte nový návrh!


    Pokud nevíš kam s tím, tak do sekce nápadů podle pravidel. Chtělo by to propracovat. Nicméně dle historických zkušeností, tohle nemá šanci projít. Ale nevzdávej to. Alepoň o tom můžeš vést debatu :)
    Pěknou hru.