Forum avatar

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PanMajster, 12/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PanMajster

    PanMajster User

    Zdravim proc mi nejde dat novej avatar na forum? Kdyz dam ze ho chci vymazat tak se vymaze ale kdyz nahraju novej tak mi tam skoci ten co tam byl predtim... proc?
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    PanMajster: Nic mě nenapadá, snad jen dotaz, zda soubor s novým avaterem se jmenuje stejně jako ten původní?
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    PanMajster Mas pravdu, asi tam bude nejaky problem, skusil som to na beznom ucte a tiez mi tam skocil stary obrazok...
     
  4. riversnake

    riversnake User

    Skusil som zmenit aj ja. 1 krat to islo to bez problemov.
    2 krat vyhadzuje chybu :D
     
  5. Kral97

    Kral97 User

    Moje pozorovanie odhalilo ,že asi po 3 dňoch od zmeny avataru sa zmení na ten ,ktorý si dal. Samozrejme ,keď ho chcem posunúť tak to vyhodí chybu. :mad: A následujúce dni to robí asi takým štýlom ,že pol dňa je starý obrázok (pôvodný) a pol dňa zas nový. Dúfam ,že sa to nejako vyrieši :)

    A teraz mi zobrazuje starý obrázok ale keď ho rozkliknem tak nový , ktorý som pridal pred pár dňami.
     
  6. Borat

    Borat User

    PanMajster fórum si robí čo chce. U teba tiež vidím pri príspevku iný obrázok a keď kliknem na teba tak je znova iný.
     
  7. PanMajster

    PanMajster User

    Včera už mi to išlo zmeniť tak neviem, asi si fórum opravdu robí čo chce :D
     
  8. Borat

    Borat User

    Tak je to hlásené a má to najvyššiu prioritu. Napríklad u seba tiež vidím jeden deň iný obrázok a druhý deň zas iný :D

    Edit: Dúfam, že chybu opravia čo najskôr a zatiaľ to tu uzatváram.

    Lock.
     
    Naposledy upraveno: 19/5/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.