Fotbalový Bonus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PLPolish-legion-FX-, 16/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím jaktože na GE3 nemam fotbalový bonus když jste mi říkali že je to kvalifikace a bonus bude ?
    --------------------------------------------------
    tak už se mi to zobrazilo když jsem klikl do klanu takze ted kdyz si koupim urko tak to plati na to utkani ze ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/11/14
  2. Kristo

    Kristo User

    Zdar piloti chci se zeptat do kdy si můžu poslat U do začátku zápasu(20:45) nebo to bude platit i do poločasu fotbalu ?
    Ale když to budu brát logicky tak to bude platit jen pro U poslané do začátku zápasu

    Doufám že jich nasází aspoň 4 a že to vyjde o MHH jestli tedy bude -)
    Blbá otázka ale ne že mě hned budete kamenovat -))
     
  3. Kenny

    Kenny User

    Zdravíčko, platí to pouze před zápasem. Pak už za U nedostanes bonus. Tak i tak hodně štěstí. ;)
     
    Kristo tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    Kristo tohle ocenil(a).
  5. XxMajoxX

    XxMajoxX User

    Dnes je to super! MHH (3x) a keby tam nahádzali tie 4 góly OU :33
     
  6. to jako plati i v kombinaci MHH? to kdybych vedel nekupoval jsem to dopoledne
     
  7. Kenny

    Kenny User

    MHH se na fotbal bonus nevztahuje
     
  8. myslel jsem to tak jako že bych mel 3X urka za MHH a jeste bych mel potom za nejakej gol 1X to co jsem koupil třeba koupim 165K a kdyby bylo MHH coz bylo mam pul mega plus fotbal kdyby daly 2 goly mam jeste 1X za fotbal ne ?
     
  9. Kenny

    Kenny User

    Když koupíš na fotbal akci, dostaneš základní počet U, a to se ti znásobí počtem golů
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Má autor ešte nejaké otázky?
     
  11. Mužete zavřít
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.