FPS a optimalizácia hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mr.Kat, 22/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mr.Kat

    Mr.Kat User

    Zdravím vrátil som sa ku hre po dlhšom čase ale už aj s novým počítačom. Predtým na starom mi hra bežala na cca 25 fps na stredných nastaveniach. Bol to počítač s RAM 8GB a grafikou Intel HD graphics 4600. Hral som na prehliadači mozila ktorému som verný aj teraz. Problém nastal keď som spustil hru na novom kompe. Myslel som si že hra bude bežať ukážkovo keďže mám Nvidiu GTX 965 4GB a RAM 16GB. Rozbehne všetky najnovšie AAA hry na dosť dobrých detailoch.
    Z nejakého dôvodu keď som spustil túto hru fps bolo, na 3D grafike a max nastaveniach, len 22-28. Znížil som nastavenia na minimum a fps bolo cca 38 ale hra vyzerala niečo málo ako tetris. Nechápte ma zle ale na takomto počítači by som očakával úplne iné výsledky. Napr. BSGO tiež od bigpointu beží na max detailoch + 4K na 70 FPS. Tuto keď som spustil 4K 7 FPS.
    Všetko som skontroloval Flash Java + najnovšie ovládače na GTX. Veľmi pochybujem že by to mohlo byť zapríčinené mozilou ale aj tak vyskúšam iné prehliadače.
    Dúfam že toto nie je tak ako to má byť lebo v tom prípade by som potreboval najnovší alienware za 4 táce aby hra išla aspoň na 60 FPS.
    Budem vďačný za každú odpoveď.
     
  2. Ahoj, zkus na ikonu svého prohlížeče (kde jej spouštíš) kliknout pravým tlačítkem a koukni se jestli tam nemáš možnost "Spustit s grafickým procesorem", nebo něco podobného.. Pokud ano a máš tam na výběr mezi "integrovanou grafikou" a "Procesor NVIDIA s vysokým výkonem" tak vyber nvidii jestli to pomůže. Měl jsem podobný problém, že některé obyčejné aplikace mají jako výchozí grafický procesor zvolený integrovaný a až ty náročnější nvidii.
     
    Imperátor[CZ1] a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Mr.Kat

    Mr.Kat User

    Ďakujem veľmi pekne, vtom bol zakopaný pes :D
     
  4. Borat

    Borat User

    Vyriešené.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.