FPS problém :/

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem dolezel.pavel, 8/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,
    Projel sem hodně odkazů na googlu ale nenašel sem nic co by mi pomohlo tak se obracím na vás.
    Potřebuji zvýšit FPS ve hře.
    Když jsem na Paladiu a pouze stojím na místě a nehýbu se tak mám maximálně 15-20 FPS a to mám všechno na nízké detaily až na lodě ty mám na MAX detaily.
    Přitom nemám vůbec hrozný notebook.
    Používám:
    Google chrome, nejnovější verzi flash, cookies a cache mám vždy vyčištěné.
    Procesor: IntelPentium - Dual core 1.3 GHz
    Ram: 4GB
    Grafická karta: GeForce 620M, 1GB
    Windows 7
    A i přes to mám maximálně FPS 15-20FPS.
    Děkuji předem za odpověď :)
     
  2. 1,3 Ghz je pre DO dostatočné(4). skus pozhanat nejaky vykonnejsi procesor do notasu a taktiez by si mal popremyslat nad zmenou prehliadaca. chrome DO moc dobre nezvlada. Lepsie chodi na firefoxe a opere(podla modov na opere najlepsie)

    btw. programy beziace na pozadi radim povypinat. zatazuju tvoje aj tak slabe CPU
     
  3. Počkej procesor v notebooku se dá vyměnit ? :D A jak prosimtě ? :D Kdyby to šlo tak to hne udělam
     
  4. otevres notas a kouknes kde je procesor, vyjmes ho a jouknes na socket. pak socket skopcis do googlu a hle ono se da i na inzeratu za par floku ;)
    (hodne stesti pri hledani ) nezapomen kdyz vyjmes procesor, na petici je napsano co je to za socket(u nekterych notasu procesory vymenit nejdou a dokonce u par modelu ani vyjmout)
     
  5. Jo takhle hele děkuji ti moc :D Zachránil jsi mi můj herní život našel jsem to :D
     
  6. tak hodne stesti jeste pouvazuj nad tim prohlizecem
    pro upresneni:
    2x2,39GHz(LGA 775)
    4GB Ram
    G-Force7200LE
    Windows XP Enterprise
    FPS 25-60(momentalne chrome)
     
  7. No rozhodně přejdu na mozilu :) To je dobrý tip. Ale hele nemáš ještě nějaký jiný tip jako tento ?
     
  8. pred touhle zmenou sem mel 2,4 jedno jadro 1,5 GB ram a 512MB graf... Fps 2-5
    takze mi to pride ako jedine schodne riesenie. procesor bych ale kupoval pod rukou rozhodne ne novy
    pockej si na nazory dalsich hracu pak uvidis co dal.
     
  9. Dobře, ale moc si mi pomohl děkuju :)
     
  10. Khonsi

    Khonsi Guest

    dolezel.pavel ak mozem tak sa zapojim do debaty.Procesor mas urcite slaby na DO.Napisal si ze ma 1,3 Ghz,ale nenapisal si kolko ma L2 cache co je tiez velmi dolezita vec pri vybere noveho procesoru.Rovnako si napisal,ze mas 4GB Ram,ale nenapisal si ci DDR-DDR2-DDR3 a na akej rychlosti bezia.Grafika vyzera slubne ale tiez si nenapisal ze kolko ma bit-ov.Cize to nieje len o procesore a na tej tvojej zostave ti bezi OS Win 7,ktory omnoho viac zatazuje system ako napriklad Win XP.A este zalezi ze ci mas net cez wifi alebo si napojeny na kabel...

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* Grafika G-Force 7200 LE nieje tiez bohvie co,kedze cislo -7 je modelova rada a 200 je oznacenie vykonu (cim vyssie tym lepsie) a este ktomu je to LE cize Low Edition,takze nic moc.Tebe to bezi preto celkom fajn,lebo mas OS win XP a nezatazuje ti pc ako Win 7...
     
    Korben tohle ocenil(a).
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Kolega to tu zhrnul dostatočne ja len doplním, že prejsť na MFF je ako ísť z kaluže do blata. Odporúčam hrať na Opere.
     
    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* tohle ocenil(a).
  12. Khonsi vyborny postreh. ta grafika bol jediny PCI-E kus ktory som doma mal ale slusne si potiahla z DDR2 (1066MHz) takze mam rychlu polgigovu grafiku ;)samozrejme neriskujem win 7 na LGA 775 kedze tento socket ani nesnival o win 7 :D. som rad ze som za 100€ dal dokopy schopnu mašinku v prispevku si mohol vidiet ako mi dark chodil na starom kompe :)
     
  13. Jen si trochu přisadím, můžeš taky zkusit jiný operační systém. Mám v NTB nahraný jak W7U, tak i linux Lubuntu 12.10 na kterém hraji, a je tam firefox i chrome. A mám vyzkoušeno, že Lubuntu zatěžuje HW 2x méně než W XP, a je to zdarma, legální a když ti nebude vyhovovat, prostě ho můžeš smazat :D. Novější verze 13.10 a 14.04 nedoporučuji, ještě nejsou úplně stabilní. Najdi si někoho ve svém okolí, kdo linux rozdává na cd (nebo si stáhneš sám) a ten ti za dlouhou půlhodinu všechno vysvětlí :D.
     
  14. poradím ti...napiš ve vyhledáváni ve STARTU "msconfig" otevři to,poté klikni na spuštění počítače,upřesnit možnosti a nastav si tam 2 procesory a maximální pamět,jesi máš DUal-core tak je tam určitě nastavenej jeden :) já mám dual-core 1.65Ghz,RAMku 4GB
    a pokud stojím tak mám nějakych 60 fps :) hoodně to pomůže tak good luck ;)
     
  15. baty77

    baty77 User

    Mašinko, nevíš, kde se to nastavuje na Win8.1? je v AJ a já nehovořím odbornou angličtinou... Jinak bych se chtěl dotázat, jak jsem na tom já, když mám procesor Intel Celeron 540 s taktovací rekvencí 1.86 GigaHertz... Disponuji RAM 1 GigaByte (vím, že je to málo...)... A FPS mám ještě méně, asi jen 5-15... Je to pravděpodobně i internetem, ale bydlím na vesnici a lepší už to asi nebude :(...
     
  16. Khonsi

    Khonsi Guest

    Zase mi neda nezapojit sa:)... baty77 Cudujem sa,ze ti to vobec ide na tvojom PC.Intel Celerom je light verzia Intel Pentium a tvoj procesor ma maximum 1M L2Cache a asi 533 Mhz FSB speed cize velmi slaby procesor.1GB ram je malo a to ani nemusis pisat na akej frekvencii bezia.A neverim,ze mas nejaku silnu grafiku pri tychto dvoch komponentoch.

    Ale pre vsetkych: pisete sem parametre ale len oznacenia a nie frekvencie.PC zostava nieje len o procesore a ram-ke ale o komponentoch vsetkych v pc a ich frekvencii na ktorych bezia a hlavne musia byt medzi sebou kompatibilne a musia mat silny zdroj aby to vsetko vobec islo ako ma.

    A hlavne je dobre mat internet cez kabel a nie wifi a pouzivat prehliadac Opera alebo alternativu Maxthon a mat nainstalovany OS taky co vam vasa zostava utiahne:)
     
  17. •«™†Mдŝıиκ䆙»• děkuji to mi pomohlo teď mám 60 když stojím 55 když lítám a 35-45 když střílím x4 :) Ale myslíte že by bylo dobrý si dát teda dva OS ? Že bych měl Win7 na hry a ještě Ubuntu jenom na to DOčko ?
     
  18. opravdu to pomáhá? :D já to nějak u cubu extra nepoznal ale prostě je to tam :) baty77 taky bydlím na vesnici :) na Win8 sem nikdy nebyl ale přece někde tam musí bejt vyhledávání :) ale nevím jestli to funguje,to co já jsem popsal sem našel jako návod pro Win7
    P.S.:2011-2013 sem hrával na PC co má 1 giga ram 1ghz procesor a win xp :D 2013 už to prostě opravdu nešlo ale 2011-2012 to jelo snad na 60 FPS(to asi ne)ale jelo to plynule na maximální grafiku...čím to bude že už to nejde? :D
     
  19. Crystal

    Crystal User

    ja mam cca rocny PC, win 8 vlastne od prveho tizdna ako je v obehu :)

    DO fici jak ma fps 40-62, pamet pri starte okna okolo 180MG..
    staci raz za cas relog okna a hra ide plynulo...lagy nemam vobec a to hram na NTB na wifine :) tak ale som v BA cize tu je silne pokrytie

    dolezite je pravidelne cistit pc najlepsie kvalitnym clenerom na PRO verzii

    toco pisal masinka

    pre win 8

    to iste daj do vyhladavania msconfig, potom policko boot a tam daj advanced options a nastav si to v 8ke rovnako ako v 7ke :)
    btw. ja som to mal vypnute a fps okolo 60 stale, tak som zvedavy ci to nieco spravi ked to mam zapnute :D
     
  20. msconfig je vyborna vec a vyborny napad . osobne ho nepotrebujem kedze fps je v poriadku a komp mam pripojeny cez kabel :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.