FPS problém :/

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem dolezel.pavel, 8/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dolezel.pavel ten můj příspěvek pochop tak, pokud máš slabší HW, který ti navíc zatěžuje operační systém, tak ti to půjde hůř. Mám procesor T4300 (2x 2.1Ghz, 800Mhz FSB) x64, procesorovou grafiku intel 3000 (max 128), 4G RAM DDR3 (asi 1333) a přesto mi DO slušně díky Lubuntu (možno i Ubuntu) plynule chodí, což při W7U (na tom samém NTB) říct nemůžu. Dcera má 2x 1,7 celeron , 2G RAM, taky procesorová grafika a s trochou dobré vůle taky hratelné v Lubuntu na W7H ne. Když si můžu zadarmo stáhnout operační systém, nebudu kupovat HW, ale je to můj názor :D. A abych nezapoměl, chladící podložky se 4 větráky považuji za samozřejmost.
     
  2. baty77

    baty77 User

    Ještě mám malou radu pro ty, kdož používají prohlížeč Opera: Vpravo nahoře klikněte na ikonku opera nastavení, v předposledním odstavečku (od shora) je možnost ,,Režim Off-Road´´... Když na něj kliknete, zmenší se nároky na rychlost internetu a vy hrajete rychleji... Jediný problém je v tom, že všechny pluginy (zásuvné moduly) si musíte aktivovat kliknutím... Ale výkon se zvýšil (tedy alespoň mně)!
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    dolezel.pavel post zmazaný a obodovaný, nauč sa chovať potom sem píš. To, že si si dal do PC linux je problém len tvoj, použi Google na vyriešenie svojho problému. Inak windows by sa ti nezmazal, keby inštaluješ linux vedľa windowsu, nie cez.
     
  4. Korben

    Korben User

    Ja si dovolím tému uzavrieť a to z dôvodu že autor témy sa nevie slušne chovať.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.