Návrhy FPS - Zvýšení

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ProšlýAnanas, 23/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co vy a 6. generace Intel?

  1. Tento problém jsem vyřešil sám.

    28.6%
  2. Článek mi pomohl zlepšit kvalitu hry.

    42.9%
  3. Zkusil jsem, ale zlepšení nenastalo.

    14.3%
  4. Nemám Intel 6. generace.

    14.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, tento článek se týká hráčů hrajících na počítačích s procesory Intel i3, i5 a i7 6. série, obsahujících Intel(R) HD Graphics a jinou grafickou kartu.

    Nejde o dotaz, ale spíš o radu, protože jsem se na nějakém anglickém fóru dočetl, že mají hráči problémy s FPS i na výkonných strojích - já jsem měl problém s FPS také při prvním spuštění DO.

    Problém je v tom, že prohlížeč se sám od sebe zapíná s integrovanou grafikou od Intel, proto se hra dostává při maximálním nastavení max na 20-30 FPS.

    Pokud ale kliknete pravým tlačítkem na ikonu prohlížeče můžete si vybrat grafický procesor se kterým chcete hru spustit. Problém je vyřešen.

    Pokud píšu do špatné sekce omlouvám se, vhodnější jsem nenašel, bylo by super dostat toto oznámení někam na oči, protože si myslím, že ne každý hráč to již zkusil a ne každý si to zde přečte.

    Já se takhle dostal ze 17 FPS na stabilních 60, tak doufám, že alespoň někomu tím pomůžu, hodně štěstí ve hře.

    Tento postup může být účinný i pro ostatní notebooky s dvěma grafickými kartami.

    Prošlý Ananas
     
    Naposledy upraveno: 23/8/16
    SASFIRE tohle ocenil(a).
  2. SASFIRE

    SASFIRE User

    to mě nikdy nenapadlo :D jel sem vždy na intel hd 5500 i tak to nebylo špatné létalo to okolo 60 až 30 ted to jede super okolo 58-62 díky moc :)
     
    ProšlýAnanas tohle ocenil(a).
  3. Borat

    Borat User

    Ahoj ProšlýAnanas,

    Táto téma slúži skôr pre otázky nováčikov na hru, ale tému ti presuniem do Diskuzného koutku kde môžete o tom kecať a verím, že to mnoho hráčom pomôže zvýšiť ich FPS :)

    Zlá sekcia.
    Presunuté.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.