Full Havoc,Kronos,Full lf4?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem timoti123, 23/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. timoti123

    timoti123 User

    Přeji hezký večer,
    Chci dobrou/ré radu/dy- Poslední dobou se mi začalo dost dařit,blížím se konečně k full havoc a lf4.Mám 10 letounu všechny na lvl 16,mám 7xHavoc,a 23 lf4.Zet mám asi 18/7Havoc,a na lf⁴ mám obrovitánské štěstí,Teď nedávno byla akce helix ,ze 224 beden jsem měl 4lf4,a hned potom jsem si dostavel zetu kvuli klíčum,a našel jsem ještě 1 lf4,za celý ten den jsem nasbíral 5 lf4 :) Dělám ty Zety skoro pořád,akorád když nejsou doubli tak je stavim za ee,a to U ze Zet si šetřím na další Doubly Gg.Mám dodělat si ten full havoc,nebo Kronos,a nebo ty lf4? Každopádně budi rád za každou odpověď a radu,hezký večeér. :)
     
  2. Borat

    Borat User

    Išiel by som do full havoc a potom by som prešiel na kappy. Máš s toho hercules a aj lf4 pri šťastí. Kronos nieje až tak dôležita brána.
     
    ddavidd11 tohle ocenil(a).
  3. Pripájam sa k Boratovi, najprv dokonči full havock a potom prejdi na kappy, no dodal by som ze ak mas dobry klan alebo partiu tak na double odmeny by som na tvojom mieste chodil robit aj hadesky, teda ked uz budes full havock...Hades je lacna brana a je za nu pekna odmena co sa tyka rankingovych bodov + dava ti to kluce, myslim ze 8 na double...za vikend spravis nejak 30 hadesiek a uz mas 240 klucov+ k tomu nejaka ta LF4...a tie kluce mozes zbierat potom na LF4 den...za hades mas aj municiu, aj cest aj rank, aj kluce a so stastim aj LF4...Pravda je ze pri kappe mozes dostat aj Hercul...to je uz na tebe ako sa ty rozhodnes
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.