furt mi nejde ten ucet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SCAT09, 4/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SCAT09

    SCAT09 User

    ahojte to som ja co som pisal k tomu uctu _-G-Force-_ napisal som podpore a cakam 5 dni a nic s tim nieje viriesene ako je to mozne napisali mi ze mam napisat moje meno server ID atd napisal som a 5 dni sa s tim nic nedeje
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Muzes sem napsat cislo ticketu?

    Edit: takze ty tu budes jeste k tomu lhat? Nasel jsme dany ticket,ale pokud chces neco resit,tak napis z emailu,ktery patri k uctu a ne z jineho. Vubec neni tedy pravda co ty pises, naopak ty sam jsi uz neodepsal.
    Tim jen aby jsi vedel ze chyba je na Tve strane a ne na strane podpory.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/8/14
  3. _-G-Force-_ ja som takeho hrača znal nebol moc milej
     
  4. SCAT09

    SCAT09 User

    belgam piocuvaj ma
    ja som pisal z tohto uctu SCAT09 cize aj s ineho emailu poslali mi zpravu zem mam napisat s emailu na _-G-Force-_ napisal osm napisali mi ze mam poslat ID men o atd poslal som a 5 dni cakam TAK MI NEHOVOR ZE KLAMEEEEMMMM
    a tu mas to cislo ticketu [Ticket#2014073010007111]
     
  5. SCAT09

    SCAT09 User

    ale nitrix mi sa osobne pozname kazdy den sme vonku tak sa ho nezastavaj sa osobne pozname tak nerozpravaj somarini
    pises to len kvoli odmene
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    To co jsi sem dal za cislo ticketu je neplatne cislo a zadny takovy ticket neni.
    Takze tu netvrd neco co neni pravda.
    A z emailu co je na dalsim ucte nelze najit zadny ticket,takze nikdo nepsal.
    Proto ti nemuze nikdo pomoc.
     
  7. Korben

    Korben User

    SCAT09 Láskavo sa tu chovaj slušne as krič si doma. Zabanovaný účet si rieš na podpore hry. Kolega ti napísal z akého emailu máš komunikovať.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.