Futbalové dizajny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dinosam-SVK-, 9/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. chcel by som sa opýtať:1. ponuka futbalových dizajnov je počas futbalového zapasu, len ked hrá naša krajina ( teda slovensko) alebo sú dostupné i ked hrá napr. poľsko-ukrajina?
    2. Ak je to tak, podľa čoho to rozoznáva, z ktorej krajiny som? Ak si zmením jazyk, napr. na poľštinu a v ten deň bude hrať zápas poľsko-ukrajina, dostanem možnosť si kúpiť tie dizajny?
    Pretože mám na jeden našetrené urko ale ako som pozeral, slováci hrajú najbližší zapas 23.5 a dovtedy sa mi už to urko mať nebudem, lebo ako sa poznám, miniem ho:)
    Dakujem za odpoveď
     
  2. Logan

    Logan User

    Prečítaj si Fotbalový bonus
    a taktiez dalsie odkazy k tomu patriace.

    S fotbalovým bonusem se můžete setkat při konání mezinárodního zápasu reprezentačního týmu země ze které jste připojeni do hry DarkOrbit typu kvalifikace mistrovství světa, evropy, olympijských her, případně samotných turnajů
     
  3. síce som tam nenašiel ohľadom tích dizajnov nič, ale pochopil som, že musím čakať do mája:(
    Dakujem za odpoveď
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.