Galaktická brána so špeciálnymi víkendovými odmenami!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem cyborg666, 29/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. cyborg666

    cyborg666 User

    toto je pisane na hlavnej stranke
    Toto môžete vyhrať:
    • Brána Delta: Úžasné stíhačky
    • Brána Epsilon: Balík prekvapenia pre loď Goliath
    • Kuiperova brána: Radosť zberateľov - Chimera a fantómový design
    • Brána Lambda: Radosť zberateľov - Mirage a design Enigma
    a toto som dostal z epsilonky ?? myslim ze tam mate chybu
    Galaktická brána Epsilon zvládnutá.
    Obdržal si 20.000 ks laserovej munície typu UCB-100.
    Obdržal si 10 logdiskov.
    Získal si 5 zelených kľúčov koristi.
    Získané 2 časti galaktickej brány Kronos.
    Získal si 13 Schizmatický kryštál.
    Získal si 1 Design stíhačky Borealis Enigma.
    Obdržal si 6.050.000 bodov skúseností.
    Získal si 213.840 body/bodov za česť.
    Obdržal si 25.000 Uridia.
     
  2. Nejsi sám ;) Stalo se mi úplně to samé.
     
  3. cyborg666

    cyborg666 User

    tak teraz ako co ??, ja som chcel surgeon a pekne dlho sa za nim nahanam a teraz kvoli ich chybe mam 100k uri v ..... tak si idem zrejme ziadat nahradu za ich chybu ...
     
  4. Přesně, taky jsem čekal na Surgeon. Napsal jsem zorávu na podporu tak snad odepíšou.
     
  5. cyborg666

    cyborg666 User

    tam som este nepisal tak daj vediet ako si obysiel ptm
     
  6. josef402

    josef402 User

    ja ti za ne reknu :)co stim ;)udelaji:eek:mate smulu:D. to na:mad:re
     
  7. No jestli tohle napisou, tak koncim s DO :)
     
  8. Borat

    Borat User

    Chyba sa jedine nahlási aby sa to už nabudúce nestalo. Teraz už len čakať ako sa BP k tomu postaví a ako sa vyjadrí.
     
  9. cyborg666

    cyborg666 User

    bolo by dobre od nich keby spravili takzvanu vymenu ... vzali by mi tu bl---ost na stihy a dali surgeona predsa len nemam 100k uri na vyhoddenie za daku bl--ost
     
  10. Borat

    Borat User

    cyborg666 a akú máš v tom istotu, že by ti padol? Čo keby ti padla iná loď ktorú už máš a dostal by si len o 10k Uridia viac.
     
  11. Ale pisou tam ze nedostanes ten stejny design znova ;)
     
  12. Borat

    Borat User

    No, ale tam platí hodenie kockou :) Ak sa ta stane dostaneš kompenzáciu za duplicitny dizajn :) Tak isto ani z bedne nemôžeš získať tu istú loď a preto ti pripíše hneď uridium (10 000). A napríklad ten kto ma všetky lode a urobí bránu z ktorej padá loď tak nedostane nič? Nie. Dostane z brány o 10 000 uridia viac.
     
    Łïmïtlεşş tohle ocenil(a).
  13. cyborg666

    cyborg666 User

    tak stale lepsie 10 k uri nez hen ta bl--ost nemyslis ?

    EDIT: a este jeddna otazka : tak teda z akej brany pada surgeon teraz ?
     
  14. Borat

    Borat User

    Tak pre niekoho to je hlúposť pre niekoho nie. Ako mrzí ma to, že nastala chyba a popis nesedí z branami, ale teraz k náprave nedôjde nakoľko je víkend a jedine treba čakať ako sa k tomu postaví BP.
     
  15. Dobře, ale když je tam jakoby 5 možných designu, tak dejme tomu že nemám žádný z nich a jeden z nich mi padne, pak udělám tu bránu znova a padne mi ten samý, takže dostanu 10k U? Vždyť je tam jasně psáno že pokud jeden z nich vlastním tak ho nedostanu znovu. A navíc jsem ani těch 10k U nedostal ale padl mi místo toho nějaký zbytečný design. Prostě to mají špatně napsané nebo naprogramované.
    Proto bych ani nežádal přímo ten design, ale stačila by mi šance ho dostat. (je asi nemožné aby mi poslali ee na novou bránu, ale i tak mě zajímá jak se k tomu vyjádří :))
     
  16. cyborg666

    cyborg666 User

    som tiez zvedavy ako sa k tomu BP postavi aj ked to vidim tak ze dostanem max 3dni premka alebo double boostre na 10hod ( aj tak by som si to ani nevsimol kedze si to kupujem ) a este stale plati moja otazka ze z akych bran padaju teraz tie designy na gola ??? bo dalsich 100k uri len tak zbytocne vyhodit sa mi nece :(
     
  17. Radsi uz zadny brany nestav :D nebo ti zas padne ten vyborny Borealis Enigma xD
     
    cyborg666 tohle ocenil(a).
  18. cyborg666

    cyborg666 User

    hej nooo :D uz sa tesim az si spravim zbierku :D :D :(
     
  19. ddavidd11

    ddavidd11 User

    -Jelly-Bean-, v tom popisu je chyba už dlouho,je tam psané že nemužeš dostat stejný design ale bohužel mužeš. Takže můžete udělat klidně i 20 bran a surgeon vám nepadne.
     
  20. Ale furt to neřeší to, že jsem dostal design na letoun :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.