galakticka brana studena vlna nespravodlivost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .DAVID5000., 11/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj tak ze 2krat ste mi znemoznili dokoncit branu za to prve sa nechnevam ale za to druhe nezmiselneho vipatuk som sa nastval velmi lebo za ten druhi vipadok som uz mal tu branu hotovu a zaz odznava to neni spravodlive lebo som daval kami na tej poslednej vlne a minul som 25.000urdium kdo mi vrati naspet to urdium a nie som navacik
    Členem od:28-01-2012
    Hrací čas:2,825 hod.
     
  2. Korben

    Korben User

    Kto ti čo znemožnil ? A ďalej už nedokážem rozlúštiť reč tvojho kmeňa a ešte , kto ti kázal dávať stále kamikaze, keď nemáš premium ? Ja som ťa do toho nenútil.
     
  3. Korben,píše že měl výpadky a při druhém měl skoro bránu hotovou a asi se mu to seklo a puknul to je celé

    .DAVID5000. to se nedá nic dělat,běž do brány znova,máš na to myslím 20životů,takže se ničeho neboj.
     
  4. .DAVID5000. Prepáč ,ale nemyslím si že by si s tým mal nejaký problém,pretože aj ja som bola v bráne a ked som mala poslednú vlnu v tom začal odpočet reštartu serveru..áno zlakla som sa, avšak nemusela som robiť bránu od znova,pokračovala som presne tam,kde som skončila ;). Tak že mi príde divné že by si ako hovoríš ,musel robiť bránu od znova.
     
  5. Korben

    Korben User

    leaderOfcz2 Ja viem, ale tu ide o to aby si uvedomil , že po ňom to musí niekto aj čítať. ;)
    Jemu ide skôr o to, že tam na kamikaze vyplieskal za opravu PETa kopec urídia a teraz by chcel náhradu za to že musí asi poslednú vlnu robiť odznova .
     
  6. Korben,aha tak to jsem špatně pochopil,no jestli nemá prémium,tak to pak je ranec uridia za opravu,ale to si měl hráč uvědomit,stát se může cokoliv,může vypadnout třeba u něj elektrika a bylo by to to samé...

    .DAVID5000.
    Pokud nemáš kamikazi,tak ti doporučím udělej si na aegisce dvě rychlé zaštítované konfy a toč se kolem něj,aby tě netrefoval ten ranec malejch ice,jak se nad tebou začne točit to označení,tak rychle utíkej od bose,at tě netrefí ta ledová raketa a jak to zmizí hned se vrať ,měl by si to stihnout dřív,než se mu začnou dobíjet štíty,trvá to sice déle,ale nic přitom neproděláš.
     
  7. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Taky jsem měl při tomto restartu v bráně lag, zůstal jsem tam bez NPC sám a krom pohybu jinak nefunkční .
    Asi po 5 min to naskočilo a pokračoval tam kde se to přerušilo.
     
  8. mne ide o to ze v tej brane ten super mega ice posledna vlna mal minimum hp potom vipadok neukazovaloto listu a toho mega super ice pak ste dali kvoli tomu vipatku restart a po restarte mal ten super mega ice znova plini hp to ma nastvalo a minil som nan 25.000u kami a este kdo mu ma neznicil stale som bol v tej brane bez straty zivota
     
  9. Korben

    Korben User

    Tak sa budem opakovať. My sme nič nevypli , to že si minul na opravu kopec uridka, je smola a nikto ti ho nevráti.
    Ak nemám premium, tak do brány neskáčem a neskúšam okamžite každú novinku, ale si počkám na to čo budú písať hráči a možno sa dozviem, ako čo najlepšie a hlavne čo najlacnejšie tú bránu urobím.
    Tak že čo dodať? To je údel ak ťa prepadne reštat.
     
  10. Prosim vas jak se dela ta posledni vlna v tezkej brane nejakej postup musim vystrilet ty male a pak velkeho nebo velkeho a pak male nemam premium ucet takze kamka neni. dekuji za radu a pomoc
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

  12. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
  13. Sentiero

    Sentiero User

    Uf..že mi ale dalo práci rozbít ten zámek :D ;)
     
  14. Belgam

    Belgam Guest

    Tenhle uz nerozbijes.
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.