Galakticke brany

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem adamvran, 25/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. adamvran

  adamvran User

  Chtěl bych se zeptat, kolik EE, je cca potřeba na zhotovení každé brány. Byl bych rád, kdyby byl někdo tak hodný a napsal tady takový seznam. Díky ☺
   
 2. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  Osobně používám tuto tabulku, kterou vytvořil jeden uživatel na anglickém fóru:
  fe3cjc2a.png
  Mean znamená průměrný počet EE potřebný na postavení brány, čísla zleva doprava znamenají rostoucí pravděpodobnost. Například Lambda, při používání multiplikátoru na hodnotě x2 máš 10% šanci ji postavit do 518EE, 90% šanci do 848, a v průměru by tě měla vyjít okolo 677.
  Tabulka je dobrá na orientační odhad ceny brány, všechny údaje vychází ze statistik a zahrnuje obrovský počet bran, takže by měla být docela přesná. Nicméně jak říkám, je potřeba brát to jen orientačně a nespoléhat na dané údaje na 100%. U stavby individuálních bran hraje největší roli náhoda.
   
 3. adamvran

  adamvran User

  Moc díky, přesně tohle jsem potřeboval ;)
   
  ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
 4. Z toho vyplýva že na ušetrenie ee sa oplatí odkliknúť kaťdý 1 multiplikátor. Ja klikávam po 5 ee, ale najviac sa to asi oplatí po jednom pretože pri kliknutí 5 ee naraz môže padnúť viac ako len 1 multiplikátor. Po koľko klikávate vy a po zhliadnutí tabuľky sa podľa vás najviac oplatí klikať po koľko?

  1 multiplikátor akože x2
   
 5. |Oromë|

  |Oromë| User

  ▀▄~σκyπσ~▄▀ Uprimne? 1x je najvyhodnejsie, no je to velmi pomale. Odporucam klikat po 5x a pri poslednych dielikoch to dokoncit na 1x. 5x je docela fajn a rychlejsie, tiez na nom klikam.
   
 6. najlepsie je po 1x a ked to nepada napr 10x nepadol ani Multiplikator tak prehodit na 5 a klikat dovtedy dokial ti 2x nepadne brana alebo multiplikator a potom prehodit na 1x alebo niekdy pomoze aj restart stranky :D ja to takto robim a v pohode zeta do 1200EE :)
   
  ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
 7. Pokud máte trpělivost pravěkých DOčkářů, tak je nejlepší klikat po jedné EE, to je svatá pravda, statisticky podložená.
  Ale pokud jste rychlíci, a máte trošku štěstíčka, dají se individuální brány (ne A,B,G) postavit okolo průměru i při klikání po 100. Případně naklikat po 100 cca do 2/3, a zbytek doklikávat po menších.
   
 8. A samozrejme treba aktivovat fenixa (alebo na lod na ktorej je plny nano stit) aby nano stit nepadal a boli co najvacsie sance na tie casti.
   
 9. No ona je otázka jestli se tím něco změní. Pokud se například procenta z nanopláště převedou na munici, na 13% šanci získat dílek se nezmění nic. Bohužel nikdo nezjistí jak systém funguje, a statistika která by něco dokázala také není.
   
 10. 8zet 2x padlo vubec se to nevyplatilo dnes tryhardit (pro mne)
   
 11. 800 logdiskov a 200 klucov za 1 den sa ale vyplati :D
   
 12. |Oromë|

  |Oromë| User

  METALLICA34 No 4 havocy z 8 ziet, v minulosti by si skakal radostou.

  Uz len tie logdisky a kluce sa hodia. nechcite zas hned po 5 zetach full havoc.
   
 13. Fajkac

  Fajkac User

  No ja som včera urobil 4 a dnes 2 zety padlo 10 Havokov krasa :p
   
 14. Sentiero

  Sentiero User

  Jo taky jsem udělala 2 zety...a nepadl mi ani z jedné a to mi ty 2 právě chybí :D
   
 15. oops.eu

  oops.eu User

  já udělal 8 kapp a z 5ti herkuly(takže jich mám dohromady 11) a ze 3 lf-4ky, takže nadmíru spokojený :) :p
   
 16. jj nejhorsi je kdyz klikate zetu a mate jen 110a tej posledni jeden vas vyjde hodne draho
   
 17. Jessie

  Jessie Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku