Zpetná vazba Diskusia: Galaktický svár

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Komunikační Satelit, 12/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Skusil sem to, loď Disruptor jde získat lehce a to i pro mě.

    Ale vypínaní štítů nepřátel mi nepřídě moc kóšer, lepší to je se štíty.
    Tady jde taktika, bojová strategie i předvídání kroků, úplně bokem.

    Rupnout loď bez štítů, není nikomu ke slávě. Damage je tak vysoko, že to již dokáže každý.
    Jak psal kolega výš, spíš to vidím na malichernosti rádoby škodolibých vývojárů, které to baví.
    Pravými jmény: je to zlomyslnost a zákeřnost. Pokud takovýmto spůsobem prezentují hru DO.

    Osobně to vidím tak: že i na hřbitově mějí mrtví větší klid, než my tu v této hře.

    A poslední, který budě odcházet ať zhasně světlo. Zbytečně se pak svíti elektřinou. Děkuju.

    P. S.: Tady by nepomohl ani jediný z mých citátů. Horší konec sem opravdu nečekal. Ámen.
     
    Naposledy upraveno: 14/8/19
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Akce je vynikající, jen jsem ještě nepochopil bodování? Sestřelím hráče já 536 bodů, on 545 třeba, nedostanu nic. Sestřelím hráče s 0, dostanu 3 body, sestřelím hráče s 86 body a dostanu -2? Sestřelí mě hráč s 1200 body a přijdu o 150 bodů?
     
  3. Mam rovnaky problem... Mam 1000 bodov, zabijem turka co ma 1400 a nedostanem ani bod ?
    Komunikacny Satelit zjavne nevie co ani pise. To hadam ani v BP nechapu sami, ako ta akcia funguje...
     
  4. Stejný problém, sestřelím s nulou kolotoč a mám jednou 8 a podruhé nic. Sundám loď s tisícem a taky nic. BP určitě podá vysvětlení.:D
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pro mě event na současné GE2 a bývalé cz1 již skončil.

    Jak sem psal výše, loď Disruptor jde získat opravdu lehce i pro mě.

    [​IMG]
    Ještě si o touto loď zabojuji na bývalé GE6 a bývalé GE4, pokud se mi opět poštestí.
    A tým pro mě, tento event hasně. Pouze do sbírky. Trápit enemy s touhle lodi nechci.

    P. S.: O jakési bodovaní u této akce, mi vůbec nejde. Máme se bavit a hrát pro zábavu.
    Je to jenom hra a kdo se hrá, ten nezlobí. Stejně hodnotnější věcí z těch bodů nepadnou.
    - Trochu bílé munice, trochu té nové a zopár empů, ještě nikoho z bídy nevytrhne. :rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 14/8/19
  6. ga0er

    ga0er User

    Prosím vás ako je to s tou permanentkou. Pripíše sa mi bonusová odmena aj potom, čo som už splnil tu klasicku?
     
    -baghira2- a -baghira222- tohle ocenili.
  7. pecko

    pecko User

    asi nie :) skoda toho, ale teraz ked chcem to hrat tak nemozem strielat botov :) toto nieje vymyslene dobre :) BP sa predviedla
     
  8. jaritko

    jaritko User

    baghira2222222, ZOHAN a Tina tohle ocenili.
  9. Moja otazka znie, ako vyriesi BP problem s pushingom, ktory som za tie 2 dni videl uz x-y krat, len kvoli tomuto ukolu ... ?
    Hraci sa snazia urobit tentoukol. A to nehovorim o hracoch, ktory si tam pushuju ucty, aby boli na TOP poziciiach ?
    BP nekona, podpora uz vobec... moje nahlasenia idu von oknom. To ze niekto niekoho zabije +30x uz neni pushung ?

    [​IMG]
     
  10. Juráás

    Juráás User

    FrOg!_Is_Back_[SvK] Nevyřeší absolutně nic, 2 roky zpět jsem dostal pushing za 34 sestřelů botky do cca půl hodinky, včera se "kolega" nahlašoval, jednoho hráče měl více jak 100x a podobný srandy a jsem si vcelku jistej, že ticket zapadne jako ty 2 měsíce nevyřešené tickety (že by snad opravdu byla pravda, že vše jde teď přes slečnu/paní přímo v BP a ta nic banovat nechce?).

    No a k akci, po X letech dají "pvp akci", jenže co je to za pvp akci, když vlastně jenom farmíš samolety a nebo si pushuješ lodě na pvp mapách?

    Co jsem zaslechl tak klient pořád není provozu shopný, takže počítejte, že po ukončení podpory flashe skončí i tahle stupidita, vždyť ty neustále na sebe navazující akce a přehršel modních doplňků pro cyborga tomu úplně napovídají.
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zajímalo by mne, proč zrušili scoremagedon a po několika letech dají podobnou akci a jen koukám, jak hráči napříč všemi mapami střílí liberatory bez letounů a citadely minují hráče okolo.
    Doufám, že po akci dají hned po půlnoci odměny všem výhercům a jedeme dál.
    Kucí? Je léto a všichni na podpoře mají předce 2 měsíce dovolenou ne?;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    P.S. komunikační satelit píše, že dostanu i 0 bodů? Ano to se dá pochopit, ale proč za sestřel hráče který body ještě má dostanu i -2 body a za hráče, co má 0 bodů dostávám body +3?
     
  12. dolejda

    dolejda User

    akce je vice mene povedena, po delsi dobe mi pripada, ze darkorbit trochu ozil. Vcera jsem si pekne zalovil a splnil temer vsechny mise, s hermes jsem opravdu spokojen, distruptora jsem si uplne neoblibil - neni tak rychly a ma take nizsi dmg, ale schopnosti jsem zkusil a nejsou spatne; to vypinani stitu teda nevypne celej stit ale jenom pulku, asi to zmenili. Stit pro slabsi je na jednu stranu dobra vec, problem jsou pouze boti, ale to uz delsi dobu a stale nic no...
     
  13. pecko

    pecko User

    treba sa poobzerat po mapach same botky 0 bodov a tak tych uz nemozem strielat, menej botov v hre lebo asi polka to hraje :) tak smiesne. ocividne pluju do oci ako hracom tak aj BP. a teraz kto si to rozda s troj rocnym botom? na supu som dole, proste zrele na blazinec. iba sa skrivat a ked nieco ma cca 500 bodov tak dat dole, nedobre vymyslene
     
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Rovnaký úspech ako včera na GE2 (bývalej cz1), tak aj dnes z GE7 (bývalej GE6)
    [​IMG]
    13:01 Obdržen předmět: Loď - Disruptor, Mise „Šampion bitvy“ byla úspěšně splněna!

    P. S.: Tak mi už zostáva len GE4. Pre moju preveľkú radosť z dnešného dňa, na GE6. :D

    O tú radosť som sa musel s Vami podeliť, nakoľko je pre mňa GE6 srdcovou záležitosťou.
     
    Naposledy upraveno: 15/8/19
  15. pecko

    pecko User

    RavenDugga

    to ako mám akceptovať botov? :) keď už ta inteliencia da za 50 maskov cez 1miliardu kreditov? alebo nejaky boost 1 miliarda kreditov? s tymto sa neda uhrat proste *** je ***, clovek nema na to. boh vie kde tato hra speje :) akurat tak na zalobu.
     
  16. pecko

    pecko User

    no ja súhlasím, otázka je či súhlasí BP so svojími pravidlami. Keďže v minulosti mali páky na nepoctivcov, tak teraz je to ich vina že to neriešia.
     
  17. pecko

    pecko User

    nič v zlom kamarát, ale ty to máš v hlave kúsok popletené. ja osobne nevidím dôvod na botovanie to že niekto ma rodinu :) nieje to tak že by sa mal starať o tu rodinu a kašlať na túto hru? ja do toho tiež nedávam 100vky €vri a milión urídia mesačne je zbytočnosť, lenže niekto to ma kúsok popletené a to fakt nemyslím to v zlom. inač nevidím dôvod na botovanie v akejkoľvek hre
     
  18. A ty jsi nevěděl, že je to záměr BP jak se zbavit této hry? Nebo, že by schválně nasadili někoho kdo tuto hru jako hráč nezná či ji viděl z rychlíků, aby vyráběl tyhle hlouposti?
     
  19. No zkusila jsem vyrazit na malé lodičce, podotýkám naživo, a zjistila jsem, že je akce i pro ně, 3x bum a pak hodina na mise kdekoliv bez sestřelů jako obykle, jen nechápu proč nedali k akici nepoškozování letounů.
    No a na hlavním účtu žádná ochrana, ani 1x nebyla i když jsem nebojovala a nechala se sundat, abych si taky dělala v klidu mise, to je jako co?
     
  20. Ale pushing existuje, dostala jsem ho na 1 lodi při akci Blacklight, když jsme u portu ve stádu lodí stříleli impulsy abysme udrželi pozici klanu na 3.místě. 4 dny před koncem akce totiž nastoupil klan, který předtím ani snad nebyl v tabulce, nasadil na 24 hodin botky a během 2 dní udělal přes 200 000 bodů. No a kromě toho i likvidaci hráčů našeho klanu, velmi dobrý hráč-lovec + jeho druhý účet (stejná firma, ale war) z tohoto klanu neustále kolem portu. Ten jeho malý účet sundával bez problémů můj pet, protože tam neustále byl s minimem HP. Bohužel jsem si toho všimla, když už bylo pozdě. Kdybych neměla peta nastaveného na obranu tak se to nestalo. Ale vysvětlete to BP. Takže kašlat na akce.