Zpetná vazba Diskusia: Galaktický svár

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Komunikační Satelit, 12/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Původně sem chtěl splnit alespoň 20 cílu na disruptora na bývalé GE4 (současné GE5), ale změnil sem to na poslední chvíli.
    Dnes z bývalé cz3 (současné GE2):
    [​IMG]
    16:17 Obdržen předmět: Loď - Disruptor, Mise „Šampion bitvy“ byla úspěšně splněna! :D

    Opět sem velice spokojen. Protože na bývalé cz3, mám úplně vše dostupné lodě do své zbírky.
    Kromě Hecate, kterou časem snad jednou také dostanu. Akurát škoda urka na empy a na mask.
    Event znesitelný, protože střílením npc po této akci, se to dá nahnat spět. Něco za něco, no co už.
     
  2. josef402

    josef402 User

    dotaz k otevreni všech dalších misi postaci jen 1 permanentka za 200..u
     
  3. Nepřičítají se mi body reputace, když střílím automaty, které mají 200+ bodů. To mají nějakou ochranu nebo jak ?
     
  4. pecko

    pecko User

    do 17 lvl ano sa mi mari, inak ak mas viac bodov musis strielat tych co maju viac bodov inak to ide pomaly
     
  5. Lepšie čítať treba. Respektíve hľadať na fóre. TU.

    ~ To znamená, že čím větší rozdíl reputace je, tím menší reputaci střetnutím získáš či ztratíš. ~

    A konkrétne aj priamo TU, posledná veta.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Podle mého názoru absolutně to bodování nefunguje, protože mám cca 900 bodů, nikde nikdo kolem, sestřelím sám hráče co má 1400 bodů a kolik si myslíte, že jsem dostal bodů? Nic, vůbec nic? A proč se ptám, zda-li mi zde někdo odpoví?
    Jsem rád, že to BP ani adminy nezajímá, protože všichni mají dovolenou a jediný co předstírá nějakou činnost je komunikační satelit.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Mnohem díky.
     
  7. Tiež sa mi stalo tak. Ale v mojom prípade som vyskakoval na hráčov, ktorý sa akurát opravovali po súboji, teda mali minimum hp. A kedže padli na ranu, tak z toho dôvodu si myslím že som nič nedostal. Vo faq sa tam píše, že tá reputácia závisí aj od toho koľko škôd udelíš.
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Miluji random akce s random neznámými v random odměnách. Asi se na to random vykašlu a budu random happy čekat na další random akci.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  9. Mě se líbí že tady moralizuješ přitom kdyby BP jednal taky ty a polovina tvýho klanu už dávno nehrajete.Takže bejt tebou nic nepíšu
     
  10. [τ&ƒ] ʲᵒᵍᵘʳᵗ〤ˡᵉᵍᵉᶰᵈ: Frogi prostě nebude hrat bez klikačky
    Nabuduce skus bojovat, mozno to bude lepsie pre teba.
    Cely klan ? V klane sme 20... z toho je tak 15 AFK uctov.:rolleyes:
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nesprávna téma a OT.
    Nabudúce přemýšlej hlavou, než něco takového budeš tahat ze hry a chatu na fórum.

    To je tak zatežko udělat z globál chatu screen a nahlásit to na podporu? Ptám se. :rolleyes:

    P. S.: Netahejte víc své žabomyší války tady na fórum. Děkuju.
     
    Naposledy upraveno: 17/8/19
  12. pecko

    pecko User

    :D
    to ako máme chápať? sa priznávaš, že priznávaš botov v klane?


    a koniec koncov ak *** zacne hrat online nieje sanca sa mu vyrovnat, proste nabotovany tííípek :) nemam rad tychto smradov
     
  13. Septarzx

    Septarzx User

    Příklady rozdělování reputace:

    • Hráč A má 920 reputace a hráč B 900 reputace -> rozdíl v reputaci je 20
    • Pokud A vyhraje, A získá 30 reputace a B ztratí 30 reputace
    • Hráč C má 1000 reputace a hráč D 500 reputace -> rozdíl v reputaci je 500
    • Pokud C vyhraje, získá pouze 10 reputace, a D ztratí 10 reputace.
    Prosím mějte na paměti, že čísla zmíněná výše jsou pouze příklad, sloužící k vysvětlení systému a nejsou přesný počet reputace kterou hráč dostane. Pokud je rozdíl v reputaci příliš vysoký, je také možné nezískat žádné body (ale stále to ovlivní vás poměr reputace/zabití!)



    A kde je to napísane kolko dostane typ B ked vyhra 900 vs 920
    alebo tyb D ktory ma 500 vs 1000 pretože mam pocit že to nefunguje
     
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Chybí mi tam varianta : E má 650 bodů, F má 86 bodů, hráč E vyhraje a obdrží -2 body?
     
  15. Co si budem jako normální člověk s normálním učtem a bez podpurných programů nemám v dnešní době moc šanci,a s tebou bojovat nebudu protože vlastně nehraješ ty takže to stejně nemá cenu,až budeš hrát ty,budeš mít myš v ruce a šipkou klikat hráče jako normalní hráč dej vědět a to bych mohl psát dal ale ty to nikdy nepřiznáš.ale hlavně neoháněj se že někdo podvádí když ty podvádíš a lidi s tvýho klanu taky
     
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Přestantě s tými křivými a nepodloženými obviňování: Obadva. Že vám není hanba. Tato téma k tomu neslouží.
    Už toho bylo dost. Nechte toho, hned.

    Protože tohle nikam nevede. Koukejte honem s tým přestat a netahejte to víc na fórum. Od toho mátě TS3, skype.
    - Ať to už víc tady nevidím. Budě to?

    P.S.: Protože to nevedete formou slušné diskuse: ale vzájemným obviňováním a urážením. Respektujte pravidla fóra.
    - Vyzývám Vás k tomu naposled.
     
  17. Clypsso

    Clypsso User

    cawte mam problem neviem sa pohnut v progrese uloh momentalne že zober skody ale neni pisane ako ? či zobrat škody do mojej lodi ale zobrat škody inim hračom
    https://ibb.co/BNP9t00
     
  18. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    musis sa nechat poskodit
     
  19. Full stitovu citadelu, najlepsie kruh, a stitove miny pod seba. Ukol je za par minut hotovy...
     
  20. Akcia pre botky? Vyslo to BP na jednotku ... Nekonecne zivoty ,plno blbcov ,ci uz na mape alebo na aukcii...proste bomba by to spravila :D
    Píšem na podporu ,ze mi v kuse vyskakuje okienko na kontrolu robotov na aukcii a tam mi odpisu ,ze rychlo a casto zadavam sumy. Tak ked som sikulka? Ale nie,mna tu bude niekto kontrolovat a aukcie vyhravaju same klobasy. Vyjdem na mapu a milion odstrelov najpoctivejsi hrac sveta,ktoreho snad vypustilo same BP aj s nekonecnou podporou programikov ako je zname """
    Neocakavam tu podporu na fore, mozno nejaky bodik za nevkusne vyjadrenie pocitov....ale ti,ktori ma "poznaju" vedia .....
    Nie som tu rok ,ani dva....
     
    Naposledy upraveno: 17/8/19