Zpetná vazba Diskusia: Galaktický svár

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Komunikační Satelit, 12/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zdravim tak toto je akcia bombastic normalne su tu hraci co davaju na jednu dve rany dole lode toto je co pre boha to si mam fakt aj ja zakupit od BP systemy aby so mi si mohol zahrat. Dakedy stacilo ucb 100, rsb 75, a emp, teraz nestaci ani emp ani ucb 100 ani rsb 75 ani zosilovace pride hrac nekonecny zivot a puka vas dole v kuse dalej pride dalsi pali po vas 20k poviete si pohoda a ked zrazu buchnete tak zistite ze to 20k asi nebolo ale bolo to len kritie tak vazeny toto je vazne uz na hlavu a potom ze hraci koncia skor ako zacnu nemyslim tych co to maju nabite zdarma vsak to pozname ale daco s tym robte ved to sa uz pomali neda hrat:mad:
     
  2. josef402

    josef402 User

    to ze nekteri hraci podvadi je fakt:)BAGHIRA:)to ze na to vedeni hry s... je fakt:mad:ze poctivci si stezuji je fakt:cool: trvato par let je fakt:eek:bude to stejne dal je fakt:mad::mad: a proto moto tejto hry podvadej taky a nic se ti nestane:D:D to je fakt sedet do lochu pudes za to ne zes ukradl 5000000 ale ze ses nechal chytit:rolleyes::rolleyes: to je fakta o tom je i tato hra vcil to je fakt:D:D:D
     
  3. Karlosray

    Karlosray User

    až každemu daji milion uridia třeba to pomuže všem hračum co hraji poctive, ti slabší si dokoupi vecí co potřebuji do lode ti co podvadi nedostanou nic
     
  4. Přes den jsou mapy prázdné nebo skoro všichni autíčkují. V noci najednou jim to dojede a začne ten lov, klikačky. To je pak dmg, že nestačí ani EMP, konfiguraci nepřepneš ani náhodou.
    Jinak za mě v době akce, mě snad každý druhý jak jsem proletel naklikal z nesmyslných vzdáleností, klikačky.
    Jedině se dá hrát jako farmář a plnit úkoly na NPC. Pokud budou hráči autíčkovat přes den a pak lovit s nekonečnými miliony UCB používat při boji naklikávačky pak jde stranou nějaká férovost hry.
    Hodně rozšířená je klikačka u klanu WAR, každý od nich klikačka. O ostatních asi jak to stáhnout, hrůza jako.
    Kolikrát jsem viděl červenou tečku, letel jsem mimo, kdesi odněkud náklik dokonce v opačném směru. Samozřejmě nesmyslné dmg, že to nestihneš ani port.
    Hrůza toto.
     
  5. Ta nová loď stojí za úplný vyliž světlo... ani flaxový géčko na tom nejde dohnat :rolleyes::confused:, to zase strýčkové "mysleli" až vymysleli.
     
  6. Niekto vysvetlenie prečo dostavam za zostrelenie hračov do mínusu? ja mam 680 bodov hračč ma 1600 bodov a dostanem minus za to že ho sundam ako wtf?
     
  7. pecko

    pecko User

    ono koniec koncov ak *** zacne hrat
    ta loď bude pravdepodobne na botov.
     
  8. Bohužel ani k tomu není, protože autíčka jsou hodně rychlé a většina je nastavena tak, že pokud se přiblížíš na určitou vzdálenost začnou utíkat na port, proskočí a vrátí se a dokud se nevzdálíš od portu tak nevyletí.
     
  9. pecko

    pecko User

    ano mas pravdu :) ale ta schopnost by bola dobra na auta

    inak dokedy je akci chcem zvladnut vsetke ulohy asi okrem jednej
     
    Naposledy upraveno: 19/8/19
  10. Na auta stačí pussat + motýl,ale potřeba je chytit v půlce mapy a nemají šanci.
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Novinky z bývalé GE4 (současné GE5). Disruptora se mi podařilo získat i tam.
    [​IMG]
    19:48 Obdržen předmět: Loď - Disruptor, Mise „Šampion bitvy“ byla úspěšně splněna!

    Také má spokojenost, je opět na místě a nade vše. Toť ode mě úplně vše. Příjemnou hru.
     
  12. pecko

    pecko User

    a ta akcia neviete do kedy je?
     
  13. Arya

    Arya User

    -baghira2-, buď pozdraven, jinochu. Přijmi mou srdečnou gratulaci k Tvému úspěchu. Má maličkost je nesmírně potěšena kvůli štěstí jehož si dosáhl. Buď zdráv.

    pecko, do 31.8. 23:59.
     
  14. pecko

    pecko User

    a nejake zmeny ohladom akcie? nesuska sa nieco vo vedeni?
     
  15. Arya

    Arya User

    pecko, zatím co sleduji diskuzi s ostatníma modama a výše postavenou, se žádné změny nechystají. Inu ještě zbývá bezmála 14 dní do konce akce, takže uvidíme.
     
  16. Septarzx

    Septarzx User

    Ja ked sundam 68 bodoveho dostanem mínus 60 bodov :D
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Aryo? Jak se tedy staví ostatní modi a výše postavená (kdopak to asi je? ) k problému s touto akcí a nesmyslnýn odečítáním bodů při sestřelech hráčů? Tedy konkrétně to, že dostáváme při sestřelu hráče(ne že sestřelí nás někdo) odměnu v podobě mínusových bodů?
    děkuji
     
  18. ZZZ

    ZZZ User

    ved to je dobre nastavene, ked si super hrac tak si hladaj seberovneho a nie zostrelovat flaxy, to by ste mali hned odmeny, tak sup na lov 1500 > bodovych
     
  19. pecko

    pecko User

    je to akcia na botov co uz :) iba jedna chyba ked *** ma 0 tak nemozes to strielat :)
     
  20. jaritko

    jaritko User

    Na botov, či pre? Ta hodinová ochrana ich určite potešila.
     
    -Kodkod2- a ZOHAN tohle ocenili.