Zpetná vazba Diskusia: Galaktický svár

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Komunikační Satelit, 12/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pecko

    pecko User

    ale nielen ona ked ma hrac-*** 0 bodov tak ti to stiahne body skoda ze clovek to nezistil skor
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ale my zde řešíme odečet reputace v tabulce č.1- žebříček reputace a neřešíme žebříček reputace za sestřelení, tam mínusové body logicky budeš dostávat, když sestřelíš hráče, co má méně bodů reputace než ty.
    Nezaměňovat pojmy s dojmy, potom vznikají nedorozumění v tomto tématu.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  3. pecko

    pecko User

    ja myslim na to iste mily moj, netreba za kazdu cenu byt dolezity zbytocnym balastom okolo seba, dobra rada.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    pecko napsal :
    Pokud se bavíme o stejné věci, tak nám sem dodej nějaký důkaz svého tvrzení, protože mě se nic takového s hráči, co mají 0 bodů opravdu neděje a spíše dostávám často 3 body, nebo nic.
     
  5. Perňa

    Perňa User

    Event hraju od včerejška a za zhruba 300 sestřelených lodí se mi ještě nestalo, že bych dostal odpočet do mínusu za jakoukoliv loď a včera jsem střílel vše bez ohledu na body. Spíš mi příjde divné, že pokud já mám 1100 bodů a jdu s kámošem 2 v 2 proti hráčům co mají cca 2000 bodů, oba je mám v deníčku a ani za jednoho jsem nedostal body. Dnes jsem v jedné minutě s cca 1700 ti body sestřelil 3 hráče s 1450, 1200, 1300 body a ani za jednoho jsem body nedostal.
     
  6. pecko

    pecko User

    ak je to pravda tak by som ich daval nonstop, lenze nemozem davat niekoho kto ma len 100 bodov lebo ten moj rebricek nejde hore niako. vsak sam pises
    Chybí mi tam varianta : E má 650 bodů, F má 86 bodů, hráč E vyhraje a obdrží -2 body?
    co chces viac odo mna? ja niesom tvorcom hry.
    a ak je to teraz inak ako si hore pisal, ze za nulu dostanem co i len 3 body tak potom zas som nieco zaspal.
     
  7. zdravim ako to je ze niekomu ukazuje ze kolko ma odstrelov
     
  8. jaritko

    jaritko User

    ஃWolffяimusஃ tohle ocenil(a).
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Evidentně nám tu nikdo neodpoví, proč hráč má 1400 bodů a sám sestřelí plně opravenou loď, která má 1700 bodů a já nedostanu nic a když potom puknu já, on mi vezme 50 bodů? Opět random náhoda, nebo chybička ve hře, kterou nikdo nebude řešit?
    Děkujeme, opravdu.:mad::mad::mad::mad::mad:
     
  10. Perňa

    Perňa User

    Na to mám zohane řešení.

    Buď vždy lepší než ten druhý a nikdy se ti to nestane. :D
     
  11. Fotograf73

    Fotograf73 User

    Zažil jsem to stejné několikrát, borec má o cca 500 až 600 bodů víc, sejmu ho a nezískám nic, pak on sejme mne a dolů 34 bodů...
     
    Thunder-Cats a Silver-Hawks tohle ocenili.
  12. pecko

    pecko User

  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Novinky z bývalej cz2 (súčasná GE2)
    [​IMG]
    12:14 Obdržen předmět: Loď - Disruptor
    12:14 Mise „Šampion bitvy“ byla úspěšně splněna!

    Úprimne, vôbec som nečakal že získam, až tak veľa bodov eventu.
    - A plus úplne nová loď. Čo ma dnes mimoriadne potešilo. :);):D
     
  14. Arya

    Arya User

  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Perňa napsal :
    Evidentně jsi nepochopil, co mi vadí na tomto nedokonalém eventu. Mě absolutně nevadí, že je někdo lepší, zručnější a získává za sestřel mé lodě body. Mě vadí, když taková lopata, jako jsem já, sestřelím sám lodičku, která má více bodů než já a opakovaně za něj nedostávám body? To mám vypnout i peta?
    Přece ve FAQ se píše :
    Tak proč to takto nefunguje?
     
  16. Perňa

    Perňa User

    ZOHAN

    Mně se to stává taky, že nedostanu body a pořád, ale bohužel takto to je, oni to určitě do konce akce neopraví, takže buď to přijmeš a budeš s tím nějak pracovat a nebo nebudeš hrát na body, jednoduché ne ?
     
  17. Mne naraz až 70 bodov stiahlo...
    Nádherné na hre je to,že plno autopilotov cez den. Večer sa prihlásia, hraju sa nulky na pánov ,pošles do do ...z kade vyšli a hned mam blok :D že zakázané :D
    a pilot nie je zakázaný?? však slovo nemože byt horšie ,než pilot.....či?? :D
    Treba BP iný lek. predpis, aby im to začalo fungovať...
     
  18. No je to jen další akce, která až tak moc nefunguje, jen nechápu, že se tu dožadujete vysvětlení, nedej bože pomoci. To jste si ještě nezvykli, že tu už nefunguje skoro nic? Taky mě to štve, že body za sestřel se počítají nikdo neví jak, ale evidentně pláčeme na špatném hrobě.
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Posledný boj rozhodol o veľmi krásnom víťazstve na súčasnej aj bývalej GE7:
    [​IMG]
    14:32 Obdržen předmět: Lodní design - Argon Diminisher z obsidiánového mikročipu.
    [​IMG]
    A 15:56 Obdržen předmět: Loď - Disruptor, Mise „Šampion bitvy“ byla úspěšně splněna!

    Takže boj se mi podařilo dotáhnout až do zdárneho konce na všech svých servrech. :D
    Konečně sem dobojoval. Klid a mír všem nade vše. A všem přítomným: Příjemnou hru.
     
    Naposledy upraveno: 24/8/19