Galaxy gate error

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem stanobaricak, 28/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Keď klikám v GG energie do neakej brány tak mi po chvíli vyhodí 1 z týchto erorov a to opakovane aj keď dám reštart cache v prehliadaču som už vyčistil no nepomohlo mi to.
    Otázka čo mám robiť, aby to fungovalo

    An unknown error occurred. Click on "Restart" in order to start the materializer again.
    (Error on producing element)
    An unknown error occurred. Click on "Restart" in order to start the materializer again.
    (Error at Updating Gate Image; ioError)
    An unknown error occurred. Click on "Restart" in order to start the materializer again.
    (Error at Updating last Part Image; ioError)
     
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    tato hláška se zobrazuje už delší dobu, tu a tam se něco podobné objeví i při vkládání vybavení do lodě. Stačí kliknout na "restart" případně aktualizovat stránku a můžeš pokračovat v tom, kde jsi skončil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. skúsil som no problém sa objavuje opakovane. Dokonca som skúsil aj iný prehliadač
     
  4. Arya

    Arya User

    stanobaricak, je to hláška, která se objevuje už nějaký čas. Podstatné, je že není natolik závažná, že by znemožňovala klikání bran. Budeme muset vydržet než dojde k opravě. Prozatím stránku aktualizuj a pokračuj tam, kde jsi skončil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Jasne, len ide o to ze to dost spomaľuje. A druhá vec s bonusovýi boxami je to ževraj tak, že sa znižuje odmena čím viacej boxujem tak ako to je po koľkých hodinách resp. po koľko urídia a potom na ako dlho musím mať pauzu od zbierania boxov aby sa mi to obnovilo na pôvodnú hodnotu dropu uridia.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Na tuto otázku ti zde nikdo neodpoví. Stopuj si čas a výdělek za hodinu a po čase zjistíš, jak na tom jsi a jak se to nesnižuje. Na tuto skutečnost se vztahuje příliš mnoho proměnných ve hře a tak nelze s jistotou říci, jak to je.
    Budou ti tu tvrdit, že po hodině boxíkovaní tvá reakce na mapě je zpomalená a nemáš stále stejnou reakci a soustředěnost na hru.
    Tak asi tak no. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  7. Arya

    Arya User

    stanobaricak, dle oficiálních informací omezení, které na bonusové boxíky bylo je dávno zrušeno. Avšak podle pozorování tam nějaká úprava zřejmě bude. Po nějaké době se obsah skutečně snižuje. Zkus si dát po pár hodinách pauzu, nebo změnit mapu.
    Původní dotaz zněl ohledně GG, chceš se tedy k tématu ještě na něco zeptat?

    ZOHAN, tvá domněnka je zcestná. :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. no problém sa neodstránil aj ked som vyskúšal viacej prehliadačov :( neviem čím to môže byť
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Aryo? co je na mém příspěvku zcestného? Ty máš ve hře několikaleté a několikahodinové zkušenosti s boxíkováním?
    Nebo co jsi měla na mysli? Osvětli mi to. Mnohem díky předem.:mad::mad::mad:
     
  10. Arya

    Arya User

    stanobaricak, problém se odstraní až to v BP pořeší. Nejsi v tom sám, setkává se s tím spousta z nás. ;)

    ZOHAN, tvá první věta v předešlém příspěvku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    ok, vypadlo mi tam slovíčko seriózně nebo pravdivě asi?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Proč, to nebudu raději řešit.
     
  12. dobre diki za odpovede môžeš zatvoriť vlákno
     
  13. Arya

    Arya User

    Téma tedy uzamykám a přeji pěknou cestu vesmírem. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.