Galaxy Gates Alfa

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem konpresor11, 5/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sentiero

    Sentiero User

    Píšeš že to byla chyba (ale podle toho co jsi napsal ne u tebe) Pokud byla chyba na straně BP tak ti systém bránu to 48 hodín vrátí.

    Pokud ti ji systém nevrátí, tak buď byla chyba opravdu u tebe (připojení), a když ne jak píšeš, tak tu máme fakt, že jsi dělal 1. bránu, takže pak z toho výplývá, že jsi je nezvládl tahat..
    Kristalini jsou docela těžcí ;)
     
  2. nevím tak ja o 2 dny napíšem a uvidím...a s taháním nemohel byt problém lebo mi zorali 300k na jednu hit ja sem jedného zabil a sekunda a ani sem ich porádne nevidel na obrazovke a zničeho nic proste BUM a fakt ma to naštvalo keby to bolo aspoň 3 sekundy držím pusu a kričím do wifi... ale ona to bola sekunda a proste bum... :(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/8/14
  3. Korben

    Korben User

  4. Korben ovládam názov programu najdi 10ludi ktorý nie a pozereral som novinky okolo toho a prepáč ale testy môjho pripojenia a obrazovku atď. ty neukážem ... :) (nemyslím to niak zle ale pre mňa je to osobné)
     
  5. robiť branu alpha nieje žiadna sranda jedine problemi čo su internetove pripojene a zle skusenosti ti si to mal pomerne jednotuche keď si mal dobru vibavu.
    pri alphe stači vedieť tajomstva točenia NPC
     
  6. Tak fakt sorry ale o žiadnych špeciálnych taktikách točený NPC som nepočul :D:rolleyes:
     
  7. Korben

    Korben User

    Tu nieje viac čo riešiť, autor nespolupracuje. Počká si na systémovú kontrolu.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.