Galaxy Gates - tip

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •†•Breakloff•†•, 18/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte, nenašiel som to v biblii tak by som sa to chcel spýtať tu, keď napríklad mám postavenú bránu alfa, ale nejdem sa do nej ešte pustiť a budem chcieť si dostavať bránu beta a gama, je väčšia šanca na dieliky z brán bety a gamy ako keby som spravil bránu alfa? Lebo keby ju spravím tak tým pádom sa mi to znova resetuje a znova by mi možno padali aj z alfi dieliky, tak či by ste mi vedeli poradiť čo ako.... :) ďakujem
     
  2. Crystal

    Crystal User

    dielikov ti padat viac nebude, budu ti padat akurat multiaplikatory za kazdu cast alfy....cize je iba vacsia sanca ze trafis multi kedze budes mat viac multiaplikatorov

    ale rozhodne ti nepojde viac dielov do bety a gammy
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    •†•Breakloff•†•: Pokud děláš brány Alfa/Beta/Gama, je ekonomicky nejvýhodnější postavit bránu na mapu ihned jakmile ji vyklikáš. Pokud ji nepostavíš, přicházíš o případné dílky do brány. Dostáváš totiž více multiplikátorů, které pravděpodobně netrefíš a pokud multiplikátor trefíš na bránu, kterou jsi již doklikal a nedal na mapu, dostaneš náhradou munici.
     
  4. já mám odzkoušené, že za jeden cyklus se dá postavit 3-4 x Alfa, 2xbeta a 1x Gama. Takže po vyklikání první alfy, hned na mapu a pokračovat, to samé s první betou, až padne celá gama tak tu nechám postavenou a na mapu ji nedávám doklikám A a B.
    ABC nestavím pořád, nebaví mě, tak jsem je dělal minimalisticky jen kvůli kronoskám. Až mám co potřebuju do kronosky, tak už do nich nic nehážu. Proto je po Gamě dostavím do konce všechny (aby mi pak nepadaly zbytečně další dílky které nevyužiju).
     
  5. Takže po vyklikaní ju nemám robiť hneď dobre som to pochopil?
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    •†•Breakloff•†•: Nene, tak jsme to nemysleli, udělat ji můžeš. Nesmíš ji nechat po vyklikání nepostavenou na mapu.
     
  7. Aha ok, tak to je všetko ďakujem všetkým za pomoc/rady :)
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Povazuji za zodpovezeno. LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.