Game Mouse

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -=ELECTRO=-, 3/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kúpil som si novú hernu mýš ale nedá sa mi to v DO nastaviť
    TAk som použil taký program ktorý nastavý tlačidlo na myši tak aby stalčidl napr niek tlačidlo na klavesnici a tak to mam aj na myši aj na klavesnici

    Može to tak byť ak nie tak ako to mám nastavit v DO
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Používání makra není ve hře DO povoleno. Využívat by jsi měl pouze to co dovoluje hra.
     
  3. ale to nieje makro ved to nepouziva kombinaci klaves nie ? a v DO klavesach mi to nejde a neviem prečo a vedel som si poradit len takto
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Ako bolo povedané, ty si si nastavil makro a to v hre povolené nie je. Bohužiaľ som testoval niekoľko myší a ani jedna sa v hre normálne nastaviť nedá. Známy má však značkovú myš za 65 € a tam to nastaviť išlo, takže to vyzerá tak, že ak si nepriplatím nepôjde to ani mne :D

    Som ti nenápadne naznačil, kúpiť si myš, ktorá bude fungovať :D

    Brániš sa inak správne, ty nemáš nastavenú postupnosť kláves (makro) takže relatívne by si mohol mať to, čo máš. Podľa mňa aj môžeš, ale ako moderátor ti to priamo povedať nemôžem, pretože ak by ťa chytil systém mohol by si sa odvolať na mňa.

    Takže nehovorím ani áno, ale ani nie, jednoducho je to na tebe čo riskneš a je na systéme, ako definuje makro. To, čo si ty spravil je len premostenie kláves čo využívajú napr. aj postihnutý ľudia pri práci na PC.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/2/14
  5. :D no jo tak budu postih :D
     
  6. Korben

    Korben User

    -=ELECTRO=- Len pre tvoju informáciu, postih = perma ban na účet. Je to len na tebe, potom neplač.
     
  7. coze ?
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Za porušení VOP, ti může být udělen jakýkoliv ban na účet, například permanentní.
     
  9. ako porušujem VOP ?
    ved som nič neurobil proti VOP -
    VOP zakazuje scripty a makra a to ja nemám
    ako to kubino pomenoval mám premostenie kláves
    ´===========================================
    a ešte tak odveci otazka do kedy musia byt splnene stare ulohy ?
     
  10. Korben

    Korben User

    -=ELECTRO=- Pozri, je to len na tebe, my nevieme ako to systém vyhodnotí a ani nechci od nás aby sme ti niečo odporučili.
     
  11. dobre ja som sa rozhodol ze to zrejme budem používat lebo je to to iste ako ked máš klávesnicu bez numlocku a kupiš si to zvlášt a zapojíš to tak isto máš 2klavesi na to iste a toto je podla mna to iste :D
    a ty ulohy to su do marca ci ako ?

    jo a ted ma napadlo Korben ty sa na to nemozes spytat podpory?
     
  12. Korben

    Korben User

    Ako som písal, je to len na tebe. Na otázky k úlohám tu máme inú tému.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.