Gamma bez odmeny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *Arnarmo*, 16/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Arnarmo*

    *Arnarmo* User

    Doděla jsem mkáčka v gammě pomocí kamikadze a nedalo mi to odměnu. Chápu, že mi mé uri nevratite, ale zajímá mě zda se to bude lagovat i nadále?
     
  2. Korben

    Korben User

    *Arnarmo* Ak si robil NPC v bráne s kamikaze , tak sa stáva že odmenu nepripíše. NPC treba v bráne strieľať jednotlivo.
     
  3. Zeus

    Zeus Guest

    Kamikadze slouží proti hráčům a pokud ji použiješ proti npc,může se stát,že ti to nic nepřipíše.Mně osobně se to stalo možná i 100x.
    Rada zní,pokud chceš použít kami na npc,vždy je střílej laserem a přitom pošli kami,jinak máš většinou smolíka,ok?
    Máš ještě nějakou otázku?
     
  4. *Arnarmo*

    *Arnarmo* User

    Tak si to střílej sám, tolik munice a sepromu fakt nemám, dle mě za to mohou nové aktualizace. Dříve se mi to nikdy nestalo.
     
  5. Zeus

    Zeus Guest

    *Arnarmo* Nemáš pravdu,že dříve to nedělalo,stává se mi to pořád.Jinak rada na brány zní:Všechny npc si nažen do rohu a tam si je dostřel s obyčejnou municí.
    Na brány já osobně používám růžové kameny,a těch je až až,není na co je šetřit :)
     
  6. *Arnarmo*

    *Arnarmo* User

    to si asi nabitej, muj dmg na toto nestačí, a když něco nefunguje tak by se to mělo zrušit a nebo opravit. Kameny prodávám, neboť nový system aukcí, který mel pomoci začatečníkům, spotřebuje více kreditu než předtím. PS irisy jsem dražil do 10 mega, dnes 100 mega a víš...
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Tato chyba je hlasena a ceka se na opravu.
     
  8. Korben

    Korben User

    *Arnarmo* Keď nebolo kamikaze a ani profil pilota, neboli LF4, tak sme všetky brány robili ručne. Brány sa od tej doby nezmenili , ba naopak, sú omnoho ľahšie.

    A mimochodom , irisky sa dražili za viac ako 300 mega a aj to bolo niekedy málo. Dnes sú hráči strašne rozmaznaný. o_O

    Problém bol nahlásený a viac tu nieje čo riešiť.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
    *Arnarmo* tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.