(GE-EIC) [V.S.] Vesmírní Stopaři

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem Zafod, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zafod

    Zafod User

    Klan Vesmírní stopaři nabírá nové členy.

    Název klanu: [V.S.]Vesmírní stopaři
    Firemní příslušnost: EIC
    Pořadí: 250
    Daně: 0


    Pro vstup do klanu musíš splňovat tyto podmínky:

    1) Mít ručník
    2) Kladná čest
    3) Firma EIC​


    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 4/11/14
  2. Kristo

    Kristo User

    Zdar

    Rád bych vstoupil k tobě (k vám) do klanu
    Můj nik ve hře je:-Vlk77-[ヅ]
    level: 14
    BZ: 49.299.370
    Čest: 145.093
    21x lf3
    3 x lf4
    3x Iris
    4x flax
    P.E.T.10 - 6lvl

    Ale jsem firma MMO ale uvažuji o přestupu na EIC
    začínám od začátku
    (Zatím nejsem žádný zabiják ale spíš farmář)
     
    Naposledy upraveno: 12/11/14
  3. Zafod

    Zafod User

    Pokud ti nevadí klan kde je jen pár (přesněji 3) aktivní hráčů, jsi vítán. Jen ta firma... .)
     
    monstr tohle ocenil(a).
  4. baty77

    baty77 User

    Mít ručník :D to se mi líbí... Konečně někdo, kdo má vytříbený literární vkus...
     
  5. Kristo

    Kristo User

    Firma je jen otázkou par kliknutí -) Někdy méně znamená více. Uvidíme, když tak rovnou pošlu žádost -)
    Kam by jsi zařadil váš klan:
    1, Farmení NPC
    2, Farmení bonus boxu, palladium
    3, Lov lodí
     
    Naposledy upraveno: 4/11/14
  6. Zafod

    Zafod User

    Jelikož jsme v klanu 3 a všichni starší tak bych náš klan zařadil pod bod 4) občasné lítání a střílení kdekoli a kohokoli.

    Když mám U lítám lodě, když nemám vydělávám (dokonce jsem už párkrát byl i na pld, děsná nuda - dokud jsem tam nenaštval jeden klan, který má můj nick připíchnutý pravděpodobně někde na nástěnce :D). Bohužel lítáme náhodně a nějak často se ve hře nepotkáváme. Pokud ano, rádi si pomůžeme.
    Pokud však hledáš klan který ti bude pravidelně pomáhat, nejsme to pravé. Jelikož je nás málo a nemůžeme být ve hře pořád. Náš klan je spíš pro příležitostné hráče. Dokonce já osobně nebyl ještě v gg Hades, jelikož jsem nedal dohromady partu v ten správný čas :).
     
    monstr tohle ocenil(a).